Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на відкриту зустріч-дискусію з Лєшеком Бальцеровичем

13:04 30 травня 2015 р.


Фото: peoples.ru

Сьогодні, 30 травня, у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету відбудеться відкрита зустріч-дискусію з відомим польським політиком та економістом, організатором та ідейним натхненником польських економічних реформ Лєшеком Бальцеровичем.

Тема зустрічі – «Нагальні кроки для України: як скористатись моментом для змін». Початок зустрічі – о 17:00 у 305-й аудиторії Львівської бізнес-школи Українського католицького університету на вулиці Козельницька, 2а, 

Учасником дискусії також буде засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», сенатор Українського католицького університету, член Наглядової ради Львівської бізнес-школи УКУ, громадський діяч Ярослав Рущишин. Модератор дискусії – керівник досліджень Центру Європейських студій імені Вілфреда Мартенса в Брюсселі Роланд Фроденштай.

Реєстрація на зустріч є обов’язковою – кількість місць обмежена. Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ariLU744fQAOtAL2L_BxZQeZEGeX6B4IA84FH5SF1hk/viewform.

Контактна особа: Ярина Бойчук, _boychuk@lvbs.com.ua. Організатори: Український католицький університет, Львівська бізнес-школа УКУ, Школа управління УКУ, Центр Європейських студій.

Лєшек Бальцерович – економіст, професор Варшавської школи економіки, МВА випускник Університету святого Джона в Нью-Йорку, автор економічних реформ в посткомуністичній Польщі після 1989 року. Обіймав посади віце-прем’єр-міністра та міністра фінансів Польщі, президента Національного банку Польщі з 2001 до 2007 року. Почесний доктор більш ніж 20 престижних університетів зі всього світу. Автор понад 100 публікацій на економічну тематику. З 2007 року засновник та керуючий Громадянського форуму розвитку – аналітичного центру у Варшаві.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу