Львівщину з кризи виведе Кубів

17:41 22 червня 2014 р.

Форум громадських організацій Львівщини сьогодні поширив заяву, в якій просить Петра Порошенка призначити на посаду голови Львівської облдержадміністрації Степана Кубіва, екс-голову Національного банку України, екс-народного депутата від ВО «Батьківщина».

«Львів’яни втомилися від чехарди при призначенні голів обласної адміністрації. Кожних декілька місяців керівники області змінюються. Це призводить до стагнації і занепаду регіону»,  йдеться у заяві Форуму громадських організацій Львівщини. 

«Ситуація не змінилася і після Революції Гідності. Люди розчаровані і зневірені. Тому просимо Президента України Петра Порошенка поставитись з повною відповідальністю до призначення нового голови ОДА. Області потрібний керівник високопрофесійний, справді патріотичний, людина, яка знає місцеві особливості і користується підтримкою громади Львівщини.
Як повідомляють засоби масової інформації, розглядається призначення на цю посаду колишнього голови Національного банку України Степана Кубіва.
Вважаємо, що ця кандидатура відповідає зазначеним вимогам. Кубів  досвідчений економіст і фінансист, відомий громадський і політичний діяч, добре обізнаний з ситуацією в області, менеджер, який вміє знаходити вихід із кризових ситуацій і зуміє сконсолідувати всі середовища. Тому віримо, що він швидко зможе навести лад в області і спільно з громадою виведе Львівщину з кризового стану».   

dailylviv.com

До теми

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

13:51 30 липня 2021 р.

У Львові викрили російського агента

Кіберфахівці СБУ викрили розгалужену мережу ворожих агітаторів. Зловмисники поширювали у соцмережах заклики до зміни меж держкордону та захоплення влади в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу