Львівщину відвідала делегація Конгресу США

20:27 28 вересня 2019 р.

  • 1

28 вересня Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (МЦМБ) відвідала делегація Конгресу США. До її складу увійшли члени Палати представників Джон Реймонд Гараменді, Вікі Гарцлер, Дженніфер Айдин Гонсалес Колон, Девід Вейн Лобсак, Томас Чарльз О’Халлеран, Джон Монді Шімкус.

Зустрічав американських гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Під час брифінгу він розповів американським парламентарям про історію, структуру, завдання академії та значний внесок американської сторони у розбудову МЦМБ.

– Я щиро вдячний нашим американським гостям за високу оцінку наших досягнень, а також за постійну увагу та підтримку розвитку Міжнародного центру миротворчості та безпеки, – наголосив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Голова делегації пан Джон Гараменді підкреслив, що США ніколи не залишать Україну наодинці. Конгрес США вже прийняв і продовжує приймати багато важливих рішень на підтримку України. Цей візит – можливість ліпше познайомитись з Україною задля ефективнішої підтримки її. 

Пані Вікі Гарцлер сказала, що вражена обсягами підготовки українських військовослужбовців та їхньою професійністю. Це спонукає американський Конгрес продовжувати обговорення обсягу допомоги на наступний рік.

Високі гості оглянули відділ імітаційного моделювання, об’єкти навчальної матеріально-технічної бази та інфраструктури, поспілкувалися з американськими та українськими військовослужбовцями.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

00:35 29 вересня 2019 р.

Відповісти

Звісно ж - Україна дуже вдячна усім країнам та усім народам за підтримку та допомогу але ж ясно і зрозуміло що вони далеко недостатні для забезпечення повної безпеки та життєдіяльності України і навіть для оборони від росіян із українськими зрадниками-сепаратистами-терористами ... А озброєний сепаратист це завжди терорист - і тут без варіантів !!! Шостий рік Росія утримує, навчає, фінансує та озброює сепаратистів Донбасу - а Україні західні друзі розказують про необхідність подолання корупції яка розповсюдилась в українській владі не без їхньої участі ... Західні друзі України здатні дуже легко та швидко визначити усіх найбільших корупціонерів України та повернути їхні гроші з-за кордону до України - але чомусь не роблять цього вже третє десятиріччя ...Західним друзям України бажано зрозуміти одну просту річ - вони допомагають боронити і будувати незалежну українську європейську державу УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ, а не українським можновладцям з якими вони мають справу. Західні друзі України давно мали б ввести проти Кремля-Москви-Росії найжорсткіші та найширші економічні санкції принаймні для припинення бойових дій на Донбасі аби не гинули громадяни України ... І реформам в Україні Захід міг би посприяти набагато енергійніше і активніше але не складається чомусь ... Росія успішно усебічно виснажує Україну для подальшого поневолення - а Захід розповідає байки про "повернення Криму шляхом радянських Латвії-Литви-Естонії" і про Мінські Угоди і ще казна-що ... На превеликий жаль - факт є факт і він майже медичний що Кремлю вдається поступово повертати Україну до сфери московського впливу і це відбувається саме через бездіяльність та слабку протидію Заходу ... Певно кращих друзів в світі українському народу не виходить знайти - на радість Москві ...

До теми

19:18 28 лютого 2020 р.

Львів і Ужгород запропонують покарання за брехню в ЗМІ

У понеділок, 2 березня, о 13.00 у Львівському пресклубі буде відеоміст Львів-Ужгород на тему: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Рубрика: Політика

12:44 28 лютого 2020 р.

Представники ОТГ вимагають оприлюднити таємний план адмінподілу Львівшини

Активісти та представники низки об’єднаних територіальних громад Львівщини вимагають змінити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області, а також дослухатися до думки мешканців під час формування перспективного плану районів Львівщини.

Рубрика: Політика

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу