Львівщину відвідала делегація Конгресу США

20:27 28 вересня 2019 р.

28 вересня Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (МЦМБ) відвідала делегація Конгресу США. До її складу увійшли члени Палати представників Джон Реймонд Гараменді, Вікі Гарцлер, Дженніфер Айдин Гонсалес Колон, Девід Вейн Лобсак, Томас Чарльз О’Халлеран, Джон Монді Шімкус.

Зустрічав американських гостей начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Під час брифінгу він розповів американським парламентарям про історію, структуру, завдання академії та значний внесок американської сторони у розбудову МЦМБ.

– Я щиро вдячний нашим американським гостям за високу оцінку наших досягнень, а також за постійну увагу та підтримку розвитку Міжнародного центру миротворчості та безпеки, – наголосив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Голова делегації пан Джон Гараменді підкреслив, що США ніколи не залишать Україну наодинці. Конгрес США вже прийняв і продовжує приймати багато важливих рішень на підтримку України. Цей візит – можливість ліпше познайомитись з Україною задля ефективнішої підтримки її. 

Пані Вікі Гарцлер сказала, що вражена обсягами підготовки українських військовослужбовців та їхньою професійністю. Це спонукає американський Конгрес продовжувати обговорення обсягу допомоги на наступний рік.

Високі гості оглянули відділ імітаційного моделювання, об’єкти навчальної матеріально-технічної бази та інфраструктури, поспілкувалися з американськими та українськими військовослужбовцями.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу