Львівщина: ЦВК сплутала кандидатів Дубневичів

11:40 26 жовтня 2014 р.


Фото: wz.lviv.ua/Влад Содель

Замість інформаційних плакатів з Ярославом Дубневичем, з друкарні ОВК №120 отримала плакати з його братом – Богданом, який балотується у ВО №118.

Як повідомляє Віталій Андрушко, довготерміновий спостерігач мережі ОПОРА у 120-му окрузі (м. Городок), окружна комісія вчора отримала інформаційні плакати, які мала розповсюдити по дільницях. Проте, замість плакатів з Ярославом Дубневичем, з друкарні комісія отримала плакати з його братом – Богданом, який також балотується до Верховної Ради України у ВО №118.

Фактично, відповідно до замовлення Центральної виборчої комісії, друкарня виготовила два тиражі інформаційних плакатів для Богдана Дубневича. Замовлення на плакати Ярослава Дубневича не надходили. За ніч вдалося додрукувати необхідну кількість плакатів. Зараз їх розвозять по дільницях силами штабу кандидата.

 

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу