Львівщина отримала 5,8 млн. гривень для придбання житла сім'ям полеглих військових

13:41 9 листопада 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

На розвиток інфраструктури населених пунктів, які перевиконали план з мобілізації до Збройних Сил України, спрямовано 2,1 млн. грн.

«Минулого тижня з державного бюджету надійшла субвенція на будівництво або придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів І-ІІ групи, які брали участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов», – повідомили сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували: «На зазначені потреби спрямовано кошти в сумі 5,8 млн. гривень для управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації. Окрім того, на розвиток інфраструктури населених пунктів, які перевиконали план з мобілізації до Збройних Сил України, спрямовано 2,1 млн. гривень. Також районним бюджетам на створення та розвиток центрів військово-патріотичного виховання найдійшло 0,4 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу