Львівщина має нового депутата - директора одного з найбільших виробників вікон та віконних конструкцій в Україні

16:14 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

Він захоплюється туризмом, дайвінгом, альпінізмом, зокрема піднявся на Айленд Пік (6200 метрів) у Непалі, Монблан у Франції.

Сьогодні, 27 лютого, на сесії Львівської обласної ради склав присягу депутата облради Мирослав Карпінський. Попередньо Львівська обласна територіальна виборча комісія визнала Мирослава Карпінського депутатом ЛОР від партії «Голос» замість Іванни Герус.

До цього Мирослав Карпінський був депутатом міської ради Стрийської територіальної громади. Є співзасновник родинної благодійної організації «Фонд Карпінських», яка працює над проєктами у Стрийській територіальній громаді. 

Мирослав Карпінський є директором ДП «ЕКРАН — ВІКНОСВІТ» — одного з найбільших виробників вікон та віконних конструкцій в Україні. 

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, за спеціальностями міжнародні економічні відносини та правознавство, магістратуру Міжнародного інституту менеджменту МІМ-Київ за спеціальністю бізнес-адміністрування. Разом з дружиною Марією виховують 4 дітей. 

Захоплюється туризмом, дайвінгом, альпінізмом, зокрема піднявся на Айленд Пік (6200 метрів) у Непалі, Монблан у Франції.

Нагадаємо, у січні двоє кандидатів у депутати Львівської обласної ради, згідно з рішенням виборчої комісії, зареєстровані депутатами — Микола Фрей та Олег Іваш.

Читайте також: 18 майнових комплексів ПТУ перейшли в руки Львівської облради. Список

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів