Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

14:15 21 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Пані посол запропонувала міському голові допомогу та підтримку з боку Великої Британії у розвитку сфери».

Мелінда Сіммонс наголосила: «У Британській раді було 2 програми, схожі за змістом до того, чого ви прагнете, – «Наука для шкіл» та «Програма розвитку для вчителів». Ми з радістю поділимось із вами досвідом та передамо наші напрацювання. Та й загалом нас цікавлять всі можливості та напрями для співпраці з міською громадою».

«Під час зустрічі спілкувались про поточну економічну й політичну ситуацію в Україні та світі. Опісля міський голова запросив пані посол відвідати Меморіал пам’яті героїв Небесної сотні, відкритий у Львові наприкінці серпня на перехресті вулиць Кривоноса й Замкової», – поінформували також у міськраді.

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу