Львів отримав відзнаку «Молодіжна столиця України»

14:00 12 березня 2018 р.

  • 0
  • 957


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міністра молоді й спорту Олександр Ярема вручив у понеділок, 12 березня, у великій сесійній залі львівської ратуші Львову відзнаку «Молодіжка столиця України».

Про це повідомили сьогодні, 12 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Львів взяв участь у національному конкурсі «Молодіжна столиця України» та разом з іншими українськими містами позмагалося за статус найкращого міста для молоді. Тож 16 лютого у Києві відбулась презентація учасників конкурсу, де Львів отримав перше місце».

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема пояснив: «Цей конкурс був про майбутнє для міст. Молодь, яка є сьогодні, реально впливає на зміни у громадському, соціальному, політичному вимірі. Ідея конкурсу – створити майданчик, створити платформу, на якій місто разом з молодими людьми почне спілкуватися про майбутнє свого міста, про його розвиток, перспективи. Цей конкурс для України – це щось нове».

Урядовець також зазначив: «Хочу привітати місто Львів з тим, що саме Львів став першою молодіжною столицею України. Це велика заслуга молодих людей, які були активними учасниками цього процесу на всіх ланках цього проекту, починаючи від підготовки заявки. Під час презентації міста Львова, як міста, яке створює якісні можливості для розвитку молодих людей в місті, ваше місто було обрано молодіжною столицею 2018 року».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми