Львів і Тернопіль дадуть оцінку мовній політиці в законі про медіа

11:18 18 травня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 18 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Тернопіль: “Двомовність чи "мовна шизофренія"? Яку мовну політику утверджують для аудіовізуальних медіа законопроєкти "Про медіа" (№2693 і №2693-1)?”.

Промовці у Львові:

  • Віктор Біщук, заступник директора ТРК “Перший Західний”;
  • Галина Гузьо, журналістка, промоменеджерка;
  • Андрій Чемес, співзасновник “Радіо Сковорода”.

Промовці в Тернополі:

  • Юлія Винокур, генеральна директорка телекомпанії “TV-4”;
  • Наталка Колтун, медійниця, незалежна журналістка;
  • Надія Копилець, директорка телеканалу "Тернопіль-1";
  • Ігор Бенцал, шеф-редактор новин Тернопільської філії “UA:Суспільне”.        

Львівський пресклуб всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Тернопільському пресклубам двома способами:

- інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
- електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua ;

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.
Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини