Львів і Чернігів запропонують методи захисту медійного простору від РФ

11:24 12 травня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 12 травня, у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Чернігів: “Які зміни-доповнення необхідно внести у законопроєкти "Про медіа" (№2693 і №2693-1) для захисту медійного простору України від держави-агресора Російської Федерації?”.


Промовці у Львові:

  • Владислав Волошин, військовий журналіст, екс-речник Генерального штабу ЗСУ, полковник запасу;
  • Віталій Крутяков, креативний продюсер телеканалу “НТА”, ведучий проєкту “Говорить великий Львів”;
  • Влад Якушев, журналіст, письменник, учасник АТО 2015-2016 рр.

 Промовці в Чернігові:

  • Андрій Кужель, журналіст, громадський діяч;
  • Олександр Назаренко, голова Чернігівської обласної організації НСЖУ, голова Асоціації регіональних ЗМІ, директор-головний редактор газети «Наше слово» (м.Мена);
  • Іван Петрикей, медіаюрист;
  • Владислав Савенок, голова чернігівського осередку незалежної медіа-профспілки України, журналіст сайту «Свобода ФМ».

Організатори запрошують усіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському пресклубу і Чернігівському медіацентру “Моє місто” двома способами:
- інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/  або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua або my-city@media-center.net.ua;

Усі пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням-позначкою про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники нададуть свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збере пропозиції регіональних експертів та підготує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини