Луганчани просять дозволити їм «відстріл колорадів», – Fb

10:22 16 травня 2014 р.


Фото: socportal.info

Про це повідомляє блогер і журналіст Сергій Іванов.

Луганський блогер і журналіст Сергій Іванов повідомляє сьогодні, 16 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«До мене часто звертаються луганчани, які мають зареєстровану зброю, серед яких багато ветеранів МВС і збройних сил. Звертаються вони з одним питанням: чи є правові підстави почати відстріл збройних колорадів на вулицях.

Дуже багато людей готові почати вбивати (або калічити), не чекаючи, поки їх пограбують або викрадуть. Знаючи багатьох з них особисто, я не сумніваюся, що за пару днів місто буде густо засіяне тушками ватників, які своїм цинічним мародерством наочно продемонстрували справжнє обличчя «русского мира», за що величезне їм спасибі.

Як юрист, я не бачу підстав побоюватися кримінальної відповідальності за знищення озброєного (це важливо) ватника, тому що, згідно норм Конституції та іншого українського законодавства, кожен з них цілком потрапляє під поняття «терорист», який за допомогою зброї загрожує життю та здоров'ю громадян України. З цієї точки зору його ліквідація цілком може бути кваліфікована як необхідна оборона.

Але є одне «але» – кулегільзотека МВС. Кожна куля, витягнута з утроби дохлого злочинця, може бути миттєво ідентифікована, а дані про власника зброї злиті колорадам продажними ментами, яких теж вистачає.

Ось саме цього і бояться люди. Тому я прошу до закінчення АТО вилучити бази даних пулегільзотеки з Луганського і Донецького УМВС.

Окрім того, я прошу вищих посадових осіб держави виступити з роз'ясненням до громадян України (насамперед, Луганської і Донецької областей) і по можливості підтвердити мій висновок про те, що фізичне знищення озброєного терориста будь-яким способом не спричинить за собою кримінальну відповідальність. Всі мої попередні спроби звернення на адресу чиновників прокуратури і МВС увінчалися малозрозумілим відповідь муканням. Давайте відстоювати своє право на індивідуальну збройну самооборону».

dailylviv.com

До теми

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу