ЛМР опитує львів’ян з приводу перейменування вулиці чи скверу

10:20 1 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Опитування щодо перейменування вулиці чи скверу триватиме на сайті міськради. до 29 грудня.

У прес-службі Львівської міськради стверджують, що до ЛМР «звернулася ініціативна група з пропозицією присвоєння одній з львівських вулиць чи скверів імені Яцека Куроня, почесного громадянина Львова, приятеля України та послідовника ідей Ґедройця», а також нагадали: «Яцек Куронь народився у Львові 3 березня 1934 року, помер 17 червня 2004 року у Варшаві».

У міськраді також запевнили: «Це питання розглядалося на засіданні комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові, де було визначено ряд пропозицій вулиць для найменування іменем Яцека Куроня. Тому звертаємося з пропозицією долучитися до вибору, яка саме вулиця чи сквер у Львові носитиме назву Яцека Куроня. Опитування на сайті міської ради триватиме з 29 листопада до 29 грудня цього року».

«У голосуванні пропонується чотири варіанти найменування вулиці чи скверу іменем Яцека Куроня у місті Львові: вулиця між вулицею Зеленою та вулицею Пирогівка, вулиця між вулицею Угорською та вулицею Луганською, вулиця між вулицею Б.Хмельницького та вулицею Кукурудзяною, сквер біля генерального консульства Польщі у Львові на вулиці Івана Франка», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу