ЛМР опитує львів’ян з приводу перейменування вулиці чи скверу

10:20 1 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Опитування щодо перейменування вулиці чи скверу триватиме на сайті міськради. до 29 грудня.

У прес-службі Львівської міськради стверджують, що до ЛМР «звернулася ініціативна група з пропозицією присвоєння одній з львівських вулиць чи скверів імені Яцека Куроня, почесного громадянина Львова, приятеля України та послідовника ідей Ґедройця», а також нагадали: «Яцек Куронь народився у Львові 3 березня 1934 року, помер 17 червня 2004 року у Варшаві».

У міськраді також запевнили: «Це питання розглядалося на засіданні комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові, де було визначено ряд пропозицій вулиць для найменування іменем Яцека Куроня. Тому звертаємося з пропозицією долучитися до вибору, яка саме вулиця чи сквер у Львові носитиме назву Яцека Куроня. Опитування на сайті міської ради триватиме з 29 листопада до 29 грудня цього року».

«У голосуванні пропонується чотири варіанти найменування вулиці чи скверу іменем Яцека Куроня у місті Львові: вулиця між вулицею Зеленою та вулицею Пирогівка, вулиця між вулицею Угорською та вулицею Луганською, вулиця між вулицею Б.Хмельницького та вулицею Кукурудзяною, сквер біля генерального консульства Польщі у Львові на вулиці Івана Франка», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу