ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

17:10 22 квітня 2021 р.

Фото до новини

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Також зміниться спосіб реорганізації управління «Секретаріат ради» в однойменний департамент. Такі зміни до оновленої структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату міськради та її виконавчих органів прийняли сьогодні, 22 квітня, під час засідання сесії. Рішення прийняли з редакційними правками.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.  

«За» прийняття ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 «Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» проголосувало 58 міських обранців.

Пресслужба ЛМР нагадує, що рішення про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Львівської міськради та її виконавчих органів затвердили 4 лютого на засіданні сесії. Так, передбачається, що в раді з’явиться низка нових підрозділів, у деяких із них – зміниться підпорядкування, ще кілька – розширять до департаментів або ж реорганізують в управління. Усі зміни повинні вступити в дію не раніше 1 травня та прийняття ухвали про розмежування повноважень між виконавчими органами.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів