Лідери з мобілізації на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень на інфраструктурні проекти

17:58 15 вересня 2015 р.


Фото: vesti-ukr.com

Найвищі показники продемонстрували Станіславчицька, Тучапська, Купич-Волявська, Зубівмостівська, Убинівська, Синьківська та Тетевчицька сільські рада.

«У вівторок, 15 вересня, на сесії Львівської обласної ради затвердили Програму розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, які перевиконали мобілізаційне завдання у 2015 році. Йдеться про вісім  громад в області, які упродовж шести хвиль мобілізації демонстрували найвищі показники. На цю Програму передбачено кошти в сумі 2,5 млн гривень», – повідомили сьогодні, 15 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка повідомив сьогодні, 15 вересня:

«У цих громадах кожен четвертий військовозобов'язаний пішов в АТО. Спочатку ми думали запропонувати в кожному селі зробити освітлення. Однак виявилося, що у кожного з них є різні потреби.

Одні сказали, що їм потрібно вікна в школі замінити, комусь дорогу зробити, а ще інші говорили про потребу перекрити дахи. Тому ми вирішили, що допоможемо кожному селу вирішити їх конкретну проблему. Це відбувається за погодження сільських рад».

Як зазначив заступник голови ОДА Андрій Корнат, це є конкретні вчинки і дії саме простих людей, які погодилися іти в Збройні Сили України. Він навів приклад Сянківської сільської ради Турківського району з населенням 544 осіб, де 12 військовозобов'язаних пішли виконувати завдання в зоні АТО.

Найвищі показники продемонстрували Станіславчицька сільська рада Бродівського району, Тучапська сільська рада Городоцького району, Купич-Волявська сільська рада Жовківського району, Зубівмостівська та Убинівська сільська рада Кам'янко-Бузького району, Синьківська та Тетевчицька сільська рада Радехівського району, Сянківська сільська рада Турківського району Львівщини».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу