Лідер електоральних симпатій на Львівщині – Віталій Кличко

17:28 24 вересня 2013 р.

А серед партій – «Батьківщина».

За результатами соціологічного опитування, проведеного Центром вивчення громадської думки «Соціоінформ», якби вибори Президента відбувались найближчої неділі, то найбільше голосів на Львівщині набрав би лідер партії «УДАР» Віталій Кличко – 22,8%. Як повідомляє «Гал-інфо», такі результати соціології оприлюднила сьогодні, 24 вересня, під час прес-конференції керівник цього Центру Наталія Зайцева-Чіпак.

Натомість за Юлію Тимошенко проголосували б на Львівщині 18,3%, за Арсенія Яценюка – 13,9%, за Олега Тягнибока – 9,6%, Петра Порошенка – 3,6%, Віктор Янукович – 2,7%, за Юрія Луценка – 1,5%, Віктора Ющенка – 1,1%, за Петро Симоненко – 0,7%. Не визначились із своїм вибором – 17,7%. Ще 7,4% не пішли б на вибори.

Наталія Зайцева-Чіпак повідомила також: «У Львові безумовним лідером є Кличко, вищу підтримку, ніж у області має Тягнибок, а от Тимошенко у Львові найменш популярна з четвірки опозиційних лідерів. Тоді як у інших містах Кличко та Тимошенко мають однакові рейтинги, а у селах – більше підтримують ув'язнену опозиціонерку».

А якби найближчої неділі відбулися б вибори до Верховної Ради, то, як інформує також керівник Центру вивчення громадської думки «Соціоінформ», на Львівщині перемогли б «Батьківщина»-«Фронт змін» – 29,8%, «Свобода» – 20,9%, «УДАР» – 20,8%. Натомість «Партія регіонів» набрала б 2,1%, «Наша Україна» – 1,1%, а КПУ – 0,9%.

Утім, у Львові перемагають «Свобода» та «УДАР» (по 24%), а «Батьківщина» посідає третє місце (19%). Натомість на решті території Львівщини лідером є «Батьківщина» (30% – у містах, а 39% – в селах).

Наталія Зайцева-Чіпак інформує також, що мешканці сільської місцевості виявились найбільш дисциплінованим електоратом: «Саме серед селян найменша частка тих, хто не піде на вибори (6,7% проти 8,4% у Львові та 10,1 % у менших містах) та тих, хто не визначився із вибором (11 % у селах проти 17% у містах)».

Довідка.

Дослідження проведене центром вивчення громадської думки «Соціоінформ» з1 по 16 вересня 2013 року. Опитано 1200 респондентів. Похибка – +/- 3,5%. Метод дослідження – особисте формиалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу