Лавриновича позбавили звання «Почесний громадянин міста»

19:59 28 січня 2014 р.


Фото: protruskavets.org.ua

28 січня 2014 року в м. Бориславі на Львівщині відбулася сесія міської ради з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні.

З ініціативи фракції ВО «Свобода» депутати позбавили звання «Почесний громадянин міста Борислава» Олександра Лавриновича через його причетність до злочинів Партії регіонів. Цю пропозицію підтримано одноголосно.

Також за пропозицією свободівця ухвалено рішення звернутися до державних службовців, суддів, працівників правоохоронних органів та військовослужбовців щодо виконання актів і розпорядчих документів Народної Ради України. Також депутати проголосували за створення муніципальної дружини в місті Бориславі.

Депутати підтримали ініціативу бориславського Майдану та своїм рішенням заборонили діяльність на території міста Комуністичної партії та Партії регіонів. 

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу