Кияни добровільно приходять до військкоматів (відео)

13:04 2 березня 2014 р.

Військкомат у Києві

Військкомат у Києві
Фото: pravda.com.ua

У них зі самого ранку неділі розпочали мобілізацію військовозобов'язаних чоловіків.

Про це повідомили «Українській правді» самі мобілізовані, добровольці й співробітники військкоматів. Зокрема, з самого ранку 2 березня йде запис військовозобов'язаних чоловіків в Оболонському районі.

Співробітники просять по офіційні коментарі звертатися до Міністерства оборони, а неофіційно розповідають, що їх викликали на роботу, як на навчання, із завданням почати формувати списки. За їхніми словами, частину чоловіків вони обдзвонили, багато хто прийшов сам.

«Чоловіки йдуть, ідуть із самого ранку. Самі, свідомо», - зазначила співробітниця.

Один із мешканців району Владислав також повідомив, що з самого ранку прийшов у військкомат із військовим квитком і паспортом. Йому запропонували або почекати 5 днів до офіційної мобілізації і тоді поїхати в певну військову частину, або вже зараз займатися обороною району і допомагати формувати призов. 

«Я вирішив почекати 5 днів до офіційного призову», - зазначив він. Крім Оболоні, в Києво-Святошинському районі повістки приносили додому з самого ранку, у Дніпровському районному військкоматі частину чоловіків викликали повістками й по телефону, частина прийшла сама.

РНБО 1 березня ухвалив рішення щодо приведення в повну бойову готовність армії й проведенні навчальних зборів із військовозобов'язаними в необхідній кількості. Виконувач обов'язків президента Олександр Турчинов увів його в дію.


Відео: С. Гришин

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу