Кулик вимагає звільнення Будинку профспілок силоміць (доповнено відеосюжетом)

06:22 5 грудня 2013 р.

Керівник федерації профспілок України Юрій Кулик шкодує, що під тиском здав в оренду кілька неробочих приміщень тільки за 500 грн щотижня.

Про це Юрій Кулик заявив для ТСН. Він стверджує, що протестувальники змусили Кулика підписати угоду оренди кількох неробочих приміщень. За домовленістю, вартість винаймання становила лишень півтисячі гривень за тиждень. Проте мітингувальники таких щедрот не оцінили, каже Кулик. Натомість розбили скло і зайняли більшу територію. Крім того, працівникам, яких охорона Євромайдану не впускала на роботу, довелося робити додаткові посвідчення. Але найбільше серце в Кулика болить за захоплений Жовтневий палац.
"Подав подання до прокуратури міста Києва, щоб зробили відповідні висновки з цього, щоб подивились на ці всі речі, і вжили відповідні заходи, наполягаю, щоб працівники правоохоронних органів зайшли туди і звільнили це приміщення силоміць, я на це готовий", - заявив Кулик.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу