Кубів ініціює підготовку заяви ВР щодо міжнародного тероризму – ісламського та імперського

13:51 23 листопада 2015 р.

Депутат Верховної Ради, представник Президента України в парламенті Степан Кубів пропонує обговорити на раді коаліції підготовку заяви українського парламенту з приводу загострення терористичних загроз в Європі. Про це нардеп сказав в ході засідання погоджувальної ради ВР.

"Я як депутат хочу зупинитися на тому і запропонувати обговорити на раді коаліції, а може і в більш широкому колі, підготовку заяви Верховної Ради з приводу загострення терористичних загроз в Європі. Ось в тій географічній Європі, яка простягається від берегів Франції до Дону і ще далі", - підкреслив Степан Кубів.

"Сьогоднішня терористична загроза Європі - це, крім усього, багатоходовий пас Москви для відволікання уваги світової громадськості від окупації земель України. Це старий кремлівський прийом обміну землями... Нам варто подумати, як донести до світу консолідований голос Верховної Ради України щодо боротьби з міжнародним тероризмом. Будь-який тероризм повинен бути зупинений світовим співтовариством. І той, який називається ісламським, і той, який називається імперським", - підкреслив народний депутат.

Раніше повідомлялося, що Росія буде домагатися прийняття в ООН власного проекту резолюції про тероризм, пише РБК-Україна

Нагадаємо, що 27 січня 2015 року Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) прийняла резолюцію, в якій, зокрема, закликала Російську Федерацію припинити підтримку Кремлем незаконних збройних формувань на українському Донбасі і відкликати з української території російських військових. Після прийняття цієї резолюції російська делегація покинула ПАРЄ, але, як стало зараз відомо з мас-медіа, вже має намір повернутися туди в січні 2016 року, коли відбудеться чергова сесія парламентської асамблеї.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу