Кримський референдум фінансує влада Росії (відео)

17:38 10 березня 2014 р.


Фото: twitter.com/tvrain

Кошти на спектакль, який суперечить законодавству України, нададуть також Новосибірська й Ростовська області РФ та Республіка Інгушетія.

Про це повідомляє сьогодні, 10 березня, російський телеканал «Дождь». За його інформацією, нелегітимний референдум про статус Криму, який заплановано на 16 березня, фінансує здебільшого влада Росії.

За попередніми підрахунками його організації та проведення обійдеться у $2 млрд.  На підготовку та проведення нелегітимного волевиявлення потрібно не менше $2 млрд, 

У той час, як казначейство України заблокувало рахунки Криму на проведення цього плебісциту, в кримський бюджет почали надходити гроші з російських регіонів. Водночас, до місцевого бюджету також надходять кошти із податків від кримських підприємств і населення.

Також фінансову допомогу надають російські регіони – це «добровільний» процес, коли влада тієї чи іншої області вирішує надати допомогу Криму. Журналіст «Дождя» Павел Рузавін зауважує: «При цьому конкретної суми, як і де-юре розпорядження російської влади немає, проте Рада федерації, яка 1 березня дозволила Володимиру Путіну ввести війська в Крим, також і рекомендувала виділити з бюджетів регіонів РФ по 0,1% коштів в якості фінансової допомоги». 

Зокрема, серед таких областей – Новосибірська, Ростовська, Республіка Інгушетія та інші. До слова, загальне населення Криму – близько 2,5 млн. осіб. При цьому місцева влада хоче, якщо народ проголосує за входження до складу Росії, зберегти за собою виключне право зі статусом парламентської республіки, коли уряд підзвітний місцевій раді.


Відео: tvrainru

dailylviv.com

До теми

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу