Кримський парламент «узаконив» російських окупантів на півострові

16:00 6 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

«Перший віце-прем'єр» автономії Рустам Теміргалієв заявив також у четвер, що він «сподівається на розсудливість кримськотатарської еліти».

За його словами, «відсьогодні російські збройні сили є законними на території півострова, тоді як Збройні Сили третіх країн – «окупаційними». Він також прогнозує: «Я переконаний, що Російська Федерація прийме пропозицію Криму і Крим стане членом Російської Федерації».

Теміргалієв зазначив, що після приєднання Криму до Росії Крим буде співпрацювати з регіонами України на рівні міжрегіонального співробітництва. «Перший віце-прем'єр уряду Криму» також запевнив, що всі власники нерухомості та інших об'єктів можуть не турбуватися за їх майбутню долю у випадку приєднання Криму до Росії.

Він конкретизував: «Усі об'єкти власності: земля, нерухомість та інші об'єкти будуть переоформлені відповідно до вимог російського законодавства». А на запитання про позицію кримськотатарського народу сепаратист відповів, що «кримська влада сподівається на розсудливість кримськотатарської еліти», і додав, що все фінансування програм переселення кримських татар на територію Криму буде здійснюватися у повному обсязі.

Про це інформує сьогодні, 6 березня, «iPress.ua».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу