Крим дестабілізують російські вояки, а в інших регіонах сценарій іноземних спецслужб присікли, – РНБО (відео)

16:42 28 лютого 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій заявив у п’ятницю, що адмінбудівлі і аеропорти на півострові захопили військові ЧФ РФ та представники місцевих екстремістських угруповань.

За його словами, більшість мешканців Криму не беруть участі в масових акціях, які тривають на півострові, а готуються до туристичного сезону, а в цей час невеликі групи людей намагаються дестабілізувати ситуацію. Окрім того, секретар РНБО запевнив сьогодні, 28 лютого, на брифінгу, що українська армія й прикордонники приймуть адекватні дії у випадку прямої агресії російських військових.

Парубій також повідомив, що українські військові об'єкти в Криму не захоплені. За його словами, була спроба атакувати український пункт прикордонної служби, але «після того як прикордонники пояснили, що екстремісти повинні відійти, то вони відійшли за 50 м, і пункт не був атакований. Про це інформує в п’ятницю «ТСН.ua».

Секретар РНБО Андрій Парубій заявив також сьогодні, 28 лютого, на брифінгу, що іноземні спецслужби мали намір реалізувати сценарій, подібний кримському, в інших регіонах України, однак ці спроби вдалося припинити. Дослівно ж він сказав із цього приводу: «Є інформація, що сценарій, який намальований іноземними спецслужбами, повинен був розвиватися на більш широку територію інших областей України. Але ми її локалізували в Криму, і я думаю, що ми зробимо швидкі та дієві заходи, щоб локалізувати повністю». Про це також інформує в п’ятницю «ТСН.ua».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу