Кремлівський геббельс погрожує американцям ядерним ударом через Крим (відео)

22:06 16 березня 2014 р.


Фото: iPress.ua

Ведучий телепередачі «Вести недели» Дмітрій Кісєльов заявив: «Росія – єдина країна в світі, здатна перетворити США в радіоактивний попіл!».

Коли він стверджував це, то за його спиною включилася фонова картинка з ядерним вибухом і підписом «У ядерний попіл!». Кремлівський геббельс стверджував також: «Я вже не знаю, збіг чи ні, але ось подзвонив Обама Путіну 21 січня, але наступного дня, буквально 22 січня, в офіційному друкованому органі уряду Росії з'являється стаття, де цілком дохідливо розжовується, як працює наша система гарантованої ядерної відплати «Периметр». У США її прозвали «dead hand» – «мертва рука». Навіть якщо всі люди в наших командних пунктах після ворожої ядерної атаки замовкнуть, невразлива система автоматично відправить у політ наші стратегічно ракети з шахт і підводних човнів у правильному напрямку».

Відтак ведучий телепередачі «Вести недели» порекомендував прочитати згадану ним статтю в «Российской газете», назвавши її «вкрай цікавою». За словами Кисельова, з моменту появи тієї публікації «Обама став дзвонити Путіну частіше, а сивіти – більше!». Утім, Кисельов додав, що хоч «війна з США вже йде», але – «поки що тільки інформаційна». Про це повідомляє сьогодні, 16 березня, «iPress.ua».


Відео: Panaev Berg

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу