Кремль запланував «незалежність» південного сходу України на 21 квітня, – депутат

15:34 18 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Повідомляючи про це, німецький парламентарій Карл-Георг Вельман додає: «Ніхто не знає, чи обмежиться Росія Донецьком, чи піде в наступ на Київ і Львів».

Депутат Бундестагу (парламенту ФРН) і член його комітету з міжнародних справ та німецько-української парламентської групи і Бундестагу Карл-Георг Вельман розповів в інтерв'ю німецькому журналу «Focus», що, за його даними, «в Кремлі є плани, згідно з якими вже 21 квітня південно-східні області України повинні оголосити про свою незалежність, після чого нову країну визнає Росія». Він додав, що в Москві переконані в безповоротності цього процесу, натомість на Заході не знають про тк, як відреагувати на сепаратизм в Україні.

Вельман пояснив: «Ніхто ж не знає, чи обмежиться Росія Донецьком, чи піде в наступ на Київ і Львів. НАТО вже дало зрозуміти, що воювати ми не будемо. Але я переконаний, що росіяни не настільки круті, щоб погрожувати країнам, які входять в НАТО. Вони не вторгнуться на територію Балтії». 

Депутат також зазначив, що з точки зору логіки, президент Росії Путін повинен прагнути стабільності в Україні, але Москва вбачає досягнення цієї цілі в федералізації України. Вельман зауважує, що Київ гіпотетично міг би подумати про такий варіант зміни устрою своєї країни, але не за тією моделлю, яку намагається нав'язати йому Росія.

Німецький політик вважає: «Цілком розумним була би федералізація за німецьким прикладом». Однак Вельман зауважує при цьому – оскільки Росія наразі діє не раціонально, про те, чи стабілізує Україну федералізація однозначно теж сказати важко.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу