Кремль так і не спростував офіційно той факт, що Путін – х .. ло, – експерт

22:34 18 червня 2014 р.


Фото: espreso.tv

На цьому акцентує увагу керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 18 червня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у понеділок коментувати на сайті «ІС» та на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» підсумки 18 червня традиційно для нього – «з поганого:

1. Під Луганськом батальйон «Айдар» потрапив у засідку. Зазнав втрат.

Прибулі на допомогу підрозділи сил АТО також зазнали серйозних втрат. Вічна пам'ять героям. 

Силовики стверджують, що трагедія сталася через неузгодженість дій батальйону «Айдар» з силами АТО. Я повністю згоден, що в будь-якої операції має бути єдине керівництво. Але я згоден і з одним з моїх друзів, який написав у коментарях: коли такі ж добровольці з «Азова» звільнили Маріуполь, то це було піднесено як успіх АТО. А трагедія з «Айдаром» піднесена як трагічний прорахунок добровольців. 

Мені важко судити те, де шукати правду. Але впевнений, що якби сили АТО демонстрували ефективність та рішучість, то й добровольці з радістю виступали б під командуванням єдиного керівництва, а не прагнули б діяти самостійно. 

2. «Викрадення, затримання, жорстоке поводження, тортури і вбивства, які здійснюють збройні угруповання, зараз стосуються більш широких груп населення». Це – слова з представленої сьогодні доповіді ООН щодо ситуації в Україні. 

Колись такі констатації ООН у простого українця асоціювалися з якимись африканськими країнами. Сьогодні Луганда й Донбабве, чи то пак криваві «ЛНР» та «ДНР» – сумна українська реальність. Спасибі Путіну й нашим рідним дегенератам. 

3. Сьогодні ми спробували відповісти на питання про те, чому на Донбасі продовжують працювати шість вишок (телерадіопередавальних центрів), які контролюються терористами й щосили транслюють російські пропагандистські канали. І одразу опинилися у вихорі подій.

Виявилося, що в Концерні радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) йде моторошна боротьба за крісла керівництва. Нас, взагалі -то, цікавить лише те, чому РРТ працює на ворога, й у ці чвари ми вважали за краще не заглиблюватися. 

У підсумку дали точку зору профспілки й керівництва. Звернулися до інших джерел. 

Висновок: на місцях реально йде повним ходом співпраця з терористами. Але цих людей засуджувати важко, оскільки «співпраця» – під цівками автоматів. Ми з'ясували, що були спроби окремих співробітників на Донбасі відключати російські телеканали, на що бойовики тут же реагували застосуванням сили. 

Однак справа не в засудженні, а в тому, що, як запевнили нас незацікавлені фахівці, технічна можливість усе ж відключити ці телевежі таки існує. Чому ця можливість не використовується – тема нашого подальшого розслідування. 

З приводу спецзв'язку – ми чекаємо оцінки спецслужб. Ну а резюмувати стосовно того, що відбувається в РРТ варто у вигляді констатації невтішного факту: в країні, по суті, війна, а хлопці ділять місця біля годівниці. Це, м'яко кажучи, неправильно. 

З хорошого: 

1. Президент України Петро Порошенко запевнив, що всі військовослужбовці, які були або будуть задіяні в проведенні АТО, отримають статус учасників бойових дій. 

Буквально вчора нас у цьому ж запевнили кадровики Міноборони. Мовляв, вони створюють механізм, при якому жоден військовослужбовець у зоні АТО не залишиться без статусу УБД – навіть якщо його частина дислокується поза зоною проведення операції. 

У мене виникають дуже серйозні сумніви, що цей механізм буде діяти без збоїв. А тому, думаю, було б правильним з боку силовиків розповісти докладніше про цей механізм, і дати йому публічну юридичну оцінку. 

У будьякому разі, хочеться вірити Президентові, що кожному воздасться по заслугах. Бо несправедливість щодо героїв – це потрійна несправедливість. 

2. В РНБО сьогодні заявили, що Збройні Сили проведуть порівняльні випробування новітніх БТР-3Е1 і БТР-4Е та виберуть найбільш зручний для них варіант бронетранспортера. Всього планується закупити близько тисячі одиниць. 

Оновлення парку військової техніки та озброєння – це давня мрія української армії. Тим паче, що така техніка життєво необхідна в зоні АТО вже сьогодні. 

Плюс масштабні замовлення для нашої «оборонки» – це двічі чудово. Питання лише в тому, чи зможе держава знайти необхідні кошти. А ось це вже проблема ... 

3. Глава Міноборони Михайло Коваль заявив, що в українській армії нарешті з'являться Сили спецоперацій.  У необхідності їх створення на тлі подій на Донбасі ані в кого сумнівів немає. 

До слова, «батько» українських ССО (ідея яких так і була загублена при Януковичі) і колишній керівник відповідного управління у військовому відомстві, – нині експерт нашого Центру військово-політичних досліджень. А тому ми цю тему будемо вивчати дуже уважно. 

4. У Раді знайшлися політичні сили (зокрема, ВО «Свобода»), які не підтримують ініціативу з відставки в.о. міністра закордонних справ Дещиці. 

Я не можу зрозуміти: в чому вина Дещиці? У тому, що він в неслужбовий час виконав пару слів популярної пісні в колі друзів? І, не забудемо, цим зумів запобігти більш агресивним діям щодо диппредставництва Росії (нехай підлеглі Лаврова і явно цього заслуговують, але – дипломатія є дипломатія). 

Тим паче, що Кремль так і не спростував офіційно той факт, що Путін – х .. ло. Не кажучи вже про надання відповідних доказів – наприклад, висновки незалежних фахівців. 

Тут взагалі дурниця повна. Путін – х ... ло, а покарати за це хочуть Дещицю. Парадокс».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу