Кремль так і не спростував офіційно той факт, що Путін – х .. ло, – експерт

22:34 18 червня 2014 р.


Фото: espreso.tv

На цьому акцентує увагу керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 18 червня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у понеділок коментувати на сайті «ІС» та на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» підсумки 18 червня традиційно для нього – «з поганого:

1. Під Луганськом батальйон «Айдар» потрапив у засідку. Зазнав втрат.

Прибулі на допомогу підрозділи сил АТО також зазнали серйозних втрат. Вічна пам'ять героям. 

Силовики стверджують, що трагедія сталася через неузгодженість дій батальйону «Айдар» з силами АТО. Я повністю згоден, що в будь-якої операції має бути єдине керівництво. Але я згоден і з одним з моїх друзів, який написав у коментарях: коли такі ж добровольці з «Азова» звільнили Маріуполь, то це було піднесено як успіх АТО. А трагедія з «Айдаром» піднесена як трагічний прорахунок добровольців. 

Мені важко судити те, де шукати правду. Але впевнений, що якби сили АТО демонстрували ефективність та рішучість, то й добровольці з радістю виступали б під командуванням єдиного керівництва, а не прагнули б діяти самостійно. 

2. «Викрадення, затримання, жорстоке поводження, тортури і вбивства, які здійснюють збройні угруповання, зараз стосуються більш широких груп населення». Це – слова з представленої сьогодні доповіді ООН щодо ситуації в Україні. 

Колись такі констатації ООН у простого українця асоціювалися з якимись африканськими країнами. Сьогодні Луганда й Донбабве, чи то пак криваві «ЛНР» та «ДНР» – сумна українська реальність. Спасибі Путіну й нашим рідним дегенератам. 

3. Сьогодні ми спробували відповісти на питання про те, чому на Донбасі продовжують працювати шість вишок (телерадіопередавальних центрів), які контролюються терористами й щосили транслюють російські пропагандистські канали. І одразу опинилися у вихорі подій.

Виявилося, що в Концерні радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) йде моторошна боротьба за крісла керівництва. Нас, взагалі -то, цікавить лише те, чому РРТ працює на ворога, й у ці чвари ми вважали за краще не заглиблюватися. 

У підсумку дали точку зору профспілки й керівництва. Звернулися до інших джерел. 

Висновок: на місцях реально йде повним ходом співпраця з терористами. Але цих людей засуджувати важко, оскільки «співпраця» – під цівками автоматів. Ми з'ясували, що були спроби окремих співробітників на Донбасі відключати російські телеканали, на що бойовики тут же реагували застосуванням сили. 

Однак справа не в засудженні, а в тому, що, як запевнили нас незацікавлені фахівці, технічна можливість усе ж відключити ці телевежі таки існує. Чому ця можливість не використовується – тема нашого подальшого розслідування. 

З приводу спецзв'язку – ми чекаємо оцінки спецслужб. Ну а резюмувати стосовно того, що відбувається в РРТ варто у вигляді констатації невтішного факту: в країні, по суті, війна, а хлопці ділять місця біля годівниці. Це, м'яко кажучи, неправильно. 

З хорошого: 

1. Президент України Петро Порошенко запевнив, що всі військовослужбовці, які були або будуть задіяні в проведенні АТО, отримають статус учасників бойових дій. 

Буквально вчора нас у цьому ж запевнили кадровики Міноборони. Мовляв, вони створюють механізм, при якому жоден військовослужбовець у зоні АТО не залишиться без статусу УБД – навіть якщо його частина дислокується поза зоною проведення операції. 

У мене виникають дуже серйозні сумніви, що цей механізм буде діяти без збоїв. А тому, думаю, було б правильним з боку силовиків розповісти докладніше про цей механізм, і дати йому публічну юридичну оцінку. 

У будьякому разі, хочеться вірити Президентові, що кожному воздасться по заслугах. Бо несправедливість щодо героїв – це потрійна несправедливість. 

2. В РНБО сьогодні заявили, що Збройні Сили проведуть порівняльні випробування новітніх БТР-3Е1 і БТР-4Е та виберуть найбільш зручний для них варіант бронетранспортера. Всього планується закупити близько тисячі одиниць. 

Оновлення парку військової техніки та озброєння – це давня мрія української армії. Тим паче, що така техніка життєво необхідна в зоні АТО вже сьогодні. 

Плюс масштабні замовлення для нашої «оборонки» – це двічі чудово. Питання лише в тому, чи зможе держава знайти необхідні кошти. А ось це вже проблема ... 

3. Глава Міноборони Михайло Коваль заявив, що в українській армії нарешті з'являться Сили спецоперацій.  У необхідності їх створення на тлі подій на Донбасі ані в кого сумнівів немає. 

До слова, «батько» українських ССО (ідея яких так і була загублена при Януковичі) і колишній керівник відповідного управління у військовому відомстві, – нині експерт нашого Центру військово-політичних досліджень. А тому ми цю тему будемо вивчати дуже уважно. 

4. У Раді знайшлися політичні сили (зокрема, ВО «Свобода»), які не підтримують ініціативу з відставки в.о. міністра закордонних справ Дещиці. 

Я не можу зрозуміти: в чому вина Дещиці? У тому, що він в неслужбовий час виконав пару слів популярної пісні в колі друзів? І, не забудемо, цим зумів запобігти більш агресивним діям щодо диппредставництва Росії (нехай підлеглі Лаврова і явно цього заслуговують, але – дипломатія є дипломатія). 

Тим паче, що Кремль так і не спростував офіційно той факт, що Путін – х .. ло. Не кажучи вже про надання відповідних доказів – наприклад, висновки незалежних фахівців. 

Тут взагалі дурниця повна. Путін – х ... ло, а покарати за це хочуть Дещицю. Парадокс».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу