Кремль передумав захоплювати Схід України й замовив сепаратистам «Донецьку республіку», – «ІО»

10:23 7 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Цей «регіональний координаційний центр повинен, за даними групи «Інформаційний опір», узгоджувати дії «п’ятої колони» Москви в інших областях і її заяви про проведення референдуму з держустрою.

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомляє в понеділок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», сьогодні вранці донецькі сепаратисти отримали план дій з координаційного центру в Росії. Серед пунктів плану - створення регіонального координаційного центру «Донецька республіка» для координації дій сепаратистів в інших областях і заяви про проведення референдуму з держустрою.

При цьому відкориговано попередній план Кремля – з нинішніх ввідних прибраний пункт про приєднання південно-східних областей України до Росії. За деякими даними , Москва усвідомил, що, не «перетравивши» Крим, не готова привласнювати схід України.

Таким чином, сепаратисти отримали повноцінний статус « гарматного м'яса». Одночасно мережа групи «Інформаційне Опір» не фіксує особливої активності в прикордонних районах Росії по сусідству з областями України, де відбуваються нинішні події. Ми продовжуємо стежити за ситуацією».

Дмитро Тимчук також повідомляє про оперативні дані групи «Інформаційне Опір» щодо захоплення Донецької ОДА:

«Зі шістьох лідерів сепаратистів , які організували штурм, четверо схилялися під час переговорів зі «силовиками» до виводу загарбників з будівлі. Чому їх готовність йти на поступки не була реалізована силовиками – невідомо.

Водночас лідери штурмували під час нічних переговорів продемонстрували , що не мають спільної позиції щодо подальших дій. На даний момент в будівлі ОДА залишилися тільки два лідера (чотири залишили будівлю). Решта орієнтується на думку «командувача Східним фронтом» Едуарда Акопова».

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу