Кошулинський звинувачує Садового у маніпуляціях з підрахунками голосів на виборах мера

13:17 27 жовтня 2015 р.

Фото до новини

Кандидат на посаду міського голову Львова Руслан Кошулинський звинуватив свого опонента в боротьбі за це крісло Андрія Садового у маніпулюванні громадською думкою. Про це він заявив сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова».

- Нас спонукали до розмови кроки наших опонентів, команди штабу Андрія Садового,  оскільки вони без висновків територіальної виборчої комісії та всупереч даних екзитполу, заявили, що вони набирають понад 50 відсотків, - каже Руслан Кошулинський.

За його словами, некоректно так заявляти хоча б тому, що тільки сьогодні міська ТВК буде приймати протоколи районних ТВК.

- Ми погоджуємося з даними по партіях, які проходять до міської та обласних рад.  Тут практично наші протоколи збігаються. Але щодо даних на міського голову – ні, - кандидат на посаду міського голови від партії «Свобода» каже, що їхні партійці мають протоколи з мокрими печатками.

За його словами, найгірше, що позицію штабу Андрія Садового активно оприлюднюють ЗМІ.

- Чи це є незнання закону, чи недосвідченість штабу, чи це математична помилка, чи це свідома маніпулятивність. Тому ми б просили не оприлюднювати свої думки, - каже він.

Руслан Кошулинський зауважив, що новий закон має певні нюанси у підрахунку голосів за кандидатів у ради і за міського голову.

- Ми консультувалися з ЦВК та  міським ТВК. Вони підтвердили, що будуть рахувати голоси за таким же принципом, що і ми, - каже він.

За словами керівника Львівського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Ігора Янківа, колізія цього закону в тому, що  підрахунок відсотків за політичні партії та підрахунок відсотків за міського голову трошки відрізняються.

- Там не враховується один фактор, який стосується зіпсутих бюлетенів, тобто тих бюлетенів, які визнані недійсними. Недійсні бюлетені теж беруть участь у виборах при підрахунку голосів за міського голову. А при підрахунку голосів у ради – не враховуються. Це є норма закону, - пояснює «свободівець» .

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини