Кошулинський звинувачує Садового у маніпуляціях з підрахунками голосів на виборах мера

13:17 27 жовтня 2015 р.

Кандидат на посаду міського голову Львова Руслан Кошулинський звинуватив свого опонента в боротьбі за це крісло Андрія Садового у маніпулюванні громадською думкою. Про це він заявив сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Маніпуляції під час виборів міського голови Львова».

- Нас спонукали до розмови кроки наших опонентів, команди штабу Андрія Садового,  оскільки вони без висновків територіальної виборчої комісії та всупереч даних екзитполу, заявили, що вони набирають понад 50 відсотків, - каже Руслан Кошулинський.

За його словами, некоректно так заявляти хоча б тому, що тільки сьогодні міська ТВК буде приймати протоколи районних ТВК.

- Ми погоджуємося з даними по партіях, які проходять до міської та обласних рад.  Тут практично наші протоколи збігаються. Але щодо даних на міського голову – ні, - кандидат на посаду міського голови від партії «Свобода» каже, що їхні партійці мають протоколи з мокрими печатками.

За його словами, найгірше, що позицію штабу Андрія Садового активно оприлюднюють ЗМІ.

- Чи це є незнання закону, чи недосвідченість штабу, чи це математична помилка, чи це свідома маніпулятивність. Тому ми б просили не оприлюднювати свої думки, - каже він.

Руслан Кошулинський зауважив, що новий закон має певні нюанси у підрахунку голосів за кандидатів у ради і за міського голову.

- Ми консультувалися з ЦВК та  міським ТВК. Вони підтвердили, що будуть рахувати голоси за таким же принципом, що і ми, - каже він.

За словами керівника Львівського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Ігора Янківа, колізія цього закону в тому, що  підрахунок відсотків за політичні партії та підрахунок відсотків за міського голову трошки відрізняються.

- Там не враховується один фактор, який стосується зіпсутих бюлетенів, тобто тих бюлетенів, які визнані недійсними. Недійсні бюлетені теж беруть участь у виборах при підрахунку голосів за міського голову. А при підрахунку голосів у ради – не враховуються. Це є норма закону, - пояснює «свободівець» .

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу