Кошулинський має всі шанси перемогти Садового

17:48 23 липня 2020 р.

Депутат Львівської облради, заступник голови Верховної Ради України (2012-2014 рр.) Руслан Кошулинський наразі є основним конкурентом чинного мера Львова та має всі шанси для перемоги.

Про це пише PROSTO.MEDIA, посилаючись на результати опитування, які сьогодні, 23 липня, у Львові презентував директор соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович.

Відповідно до результатів опитування, найбільше львів'яни підтримують Андрія Садового – 38,1%. Другим іде Руслан Кошулинський — 17,9%.

Водночас моделювання другого туру виборів показує, що Руслан Кошулинський має високі шанси перемогnи Андрія Садового.

Відтак, серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився з вибором, 58% готові проголосувати за Андрія Садового, а 42% — за Руслана Кошулинського.

“Реально, якби вибори відбулися зараз — було би 55% на 45%. Але попереду ще щонайменше три місяці передвиборчої кампанії, тому побачимо”, – пояснив під час презентації Олексій Антипович.

Крім того, соціолог зазначив, що, на відміну від інших кандидатів, Руслан Кошулинський ще не почав своєї передвиборчої кампанії.

Нагадаємо, DailyLviv сьогодні повідомляв, що у Львові назвали п'ятірку кандидатів на посаду мера і змоделювали другий тур виборів мера - хто переможе

Шість партій у Львові мають прохідний бал у Ратушу, - соціологія.

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу