Координаційний центр допомоги військовим нагадує львів'янам про потреби учасників АТО

11:36 23 червня 2014 р.

На Херсонщині  волонтери допомагають українським військовим бронежилетами

На Херсонщині волонтери допомагають українським військовим бронежилетами
Фото: 0552online.com

Він також повідомляє в понеділок, що перелік необхідних їм речей можна дізнатися детальніше в приміщенні Штабу, який діє за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 16.

Львівська обласна рада поширює сьогодні, 23 червня, «Звернення активістів Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги військовим – учасникам АТО», в якому закликає:

«На адресу Львівської обласної ради, при якій діють Координаційна рада і Штаб зі збору та відправлення гуманітарної допомоги військовим – учасникам АТО, надійшло звернення, в якому активісти Штабу закликали громадськість долучатися до надання допомоги військовим.  У Штабі, який дістав назву «Координаційний центр допомоги військовим», зокрема, зазначають, що на сьогодні військові, які є учасниками антитерористичної операції, найбільше потребують шоломів, бронежилетів, біноклів, тепловізорів, а також продуктів харчування довготривалого вжитку. 

Водночас, наголошують громадські активісти, для військових розпочато збір  знеболювальних препаратів та інших медикаментів: «Шановні українці, не будьте байдужими та допоможіть тим, хто нині, захищаючи нашу державу, знаходиться у зоні небезпеки. Ми звертаємося до всіх громадян, до всіх громадських організацій з проханням про допомогу в цей нелегкий для країни час. Ваша допомога – не лише збір грошей, але й речі, які на сьогодні входять до переліку першої необхідності». 

Про весь перелік необхідних речей можна дізнатися детальніше в приміщенні Штабу, який діє за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 16.   Також представники громадських організацій, які входять до Штабу зі збору та відправлення гуманітарної допомоги військовим – учасникам АТО, зазначають, що бажаючі допомогти можуть телефонувати за номерами: +38(066)924 75 62; +38(093)436 99 42; +380982349529.

У Штабі також оприлюднили банківські реквізити, на які бажаючі допомогти українським військовим можуть перераховувати кошти.  У своєму зверненні представники громадських організацій та громадські активісти наголошують на тому, що за кожну копійку та за кожну річ, які надійдуть для допомоги військовим, передбачено сувору звітність та громадський контроль.  

Банківські реквізити: 

Зазначати призначення коштів – «Допомога фронту»

ЗР БО «Міжнародний Центр впровадження Програм ЮНЕСКО»

Р/р 26002083991/980, в/р2600208991/840($), 2600208991/978(Є)

ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК», МФО 320843, ЄДРПОУ 39043497».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів