Координаційний штаб Євромайдану запрацює у Львівській облраді

13:31 22 листопада 2013 р.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів термінову нараду з керівниками фракцій обласної ради щодо організаційної роботи Координаційної ради, засідання якої відбудеться сьогодні, 22 листопада, о 15.00 годині. Про це інформує прес-служба ЛОР.

У нараді також взяв участь перший заступник голови обласної ради Василь Пісний.
Петро Колодій дав доручення підготувати в обласній раді приміщення для розміщення постійно діючого Координаційного штабу. «Обласна рада, яка представляє інтереси громади Львівщини, зобов'язана максимально сприяти тим процесам, що відбуваються в суспільстві. Ми створимо Координаційний штаб, який буде організовувати групи для виїзду на Євромайдан у Київ», – наголосив очільник обласної ради.

Також голова обласної ради дав доручення запросити на засідання Координаційної ради голів районних рад. «Наші дії мають бути максимально скоординовані. Ради – обласна, районні – мають відіграти в цьому процесі вирішальну роль!», – резюмував Петро Колодій.


dailylviv.com

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу