Комуністи не розгортали у Львові червоний прапор (відео)

14:55 9 травня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Голова обласного «антифашистського комітету» обмежився цього разу «георгіївсбкою стрічкою».

Голова «Антифашистського комітету Львівщини», комуніст Олександр Калинюк, вирішив не розгортати червоний прапор сьогодні на Пагорбі слави у Львові. Як передає кореспондент «ІА ZIK», сьогодні разом з кількома ветеранами прибув на Пагорб слави, де вони поклали квіти до братської могили.

Відповідаючи на питання журналістів, ОКалинюк заявив, що червоний прапор розгортати не буде. Хоч раніше обіцяв це зробити.

«Вже його не має сенсу розгортати», – сказав він. За його словами, 5 травня він мав зустріч з представниками Львівської ОДА, які переконували його цього не робити і не прикріпляти георгіївських стрічок.

Тим не менше, сьогодні Калинюк і ветерани, які прийшли з ним, таки мали на собі «георгіївські» стрічки. Окрім того, сам Калинюк був одягнений у фірмову червону куртку з написом «Комуністична партія».

Cайт міста Львова «032.ua» розповів про це ж так:

«Керівник Антифашистського комітету Львівщини Олександр Калинюк одягнув червону куртку із написом «Комуністична партія України», до якої причепив георгіївську стрічку. Делегація поклала квіти до головних воєнних монументів Львова.

А під час розмови із журналістом 032.ua» зізнався, що з розумінням ставиться до обмежень щодо проведення масових акцій у Львові. Про це з місця подій передає кореспондент ««032.ua».

На Марсовому полі голова Антифашистського комітету Львівщини Олександр Калинюк разом із головою Львівської організації ветеранів України Тимофієм Махоньоком, поклали квіти до меморіалу. «Ми лише поклали квіти на могили воїнів, яких знали. Нещодавно розмовляв із губернатором Львівщини. Вони стурбована тим, щоб нічого не сталось. Я запевнив її, що ми ніколи нікого не провокували, і якщо прийшли на такі заходи, то без зброї, лише з квітами», – сказав Тимофій Махоньок.

«Зараз важливо не допустити нової війни. Ми з розумінням ставимось до того, що львівська влада скасувала усі заходи у місті 9 травня. Жодних провокацій з боку ветеранів не буде», – додав він. 9 травня делегація відвідала Монумент Слави, Марсове поле та Пагорб Слави, де представники організації поклали квіти та сфотографувалися».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу