Комуністи й «регіонали» зривають вибори в Одеській області, – КВУ

23:58 19 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: durdom.in.ua

Про це заявив у понеділок голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Анатолій Бойко.

Агенція УНІАН передає сьогодні, 19 травня, в повідомленні «В Одеській області склалася загрозлива ситуація з ротаціями у складах ДВК, – КВУ»:

«В Одеській області склалася загрозлива ситуація з ротаціями у складах дільничних виборчих комісій. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Анатолій Бойко сьогодні на прес -конференції. За його словами, заміни членів дільничних виборчкомів по всій Одеській області відбуваються масово і постійно.

 «Основні причини замін – відмови членів комісій виконувати свої обов`язки або систематична відсутність на засіданнях комісій. Систематичні неявки членів комісій на засідання можуть свідчити про саботаж і можливу спробу зриву дня голосування. Нагадаю, що виборчі комісії не можуть працювати при відсутності кворуму. У день голосування і при підрахунку голосів відсутність кворуму особливо небезпечно у зв`язку з високою ймовірністю опротестування і невизнання результатів виборів», - сказав Бойко.

За його словами, найпоширеніші випадки систематичного невиконання обов`язків членів комісій від кандидатів у президенти Михайла Добкіна і Петра Симоненка.  У зв`язку з цим, обласна організація КВУ закликає штаби кандидатів у президенти і окружні виборчі комісії регіону сформувати кадрові резерви потенційних членів дільничних виборчкомів для оперативного доповнення їх складу в день виборів. 

«Це (доповнення) необхідно при разі спроб зриву процесу голосування та підрахунку голосів з боку деяких кандидатів у президенти шляхом організації неявки своїх представників на виборчі дільниці або їх офіційного відкликання зі складу комісій», – зазначив Бойко».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини