Комітет ПАРЄ вважає необхідними вибори у Верховну Раду на окупованих теренах

17:36 25 січня 2017 р.

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї ради Європи, який є ключовим органом в рамках підготовки до розгляду резолюції ПАРЄ щодо Україні, підтримав кілька неочікуваних правок до документа, які змінюють його зміст.

Про це повідомили кореспонденту інтернет-видання «Європейська правда» декілька депутатів, які брали участь у закритому засіданні комітету. Зокрема, асамблея підтримала одну з правок, запропонованих проросійськими депутатами з ліворадикальних партій, про недопредставленість у Верховній раді депутатів від східноукраїнських регіонів.

Натомість один із доповідачів – Аксель Фішер (Німеччина, Європейська народна партія), з голосу запропонував доповнити документ пунктом про необхідність виборів у Верховну раду на територіях, не контрольованих Україною. Моніторинговий комітет підтримав цю пропозицію

Кореспондент «Європейської правди» став свідком емоційної дискусії українських депутатів із Фішером щодо даної поправки, в якій вони просили доповідача відмовитися від неї; він ухилився від прямої відповіді. Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в «Європейській правді», де також запевнили, що вона «слідкуватиме за дискусією з даного питання в пленарному залі ПАРЄ».

dailylviv.com

До теми

18:11 24 червня 2022 р.

Завтра Львів буде прощатися з Олегом Коліушем, який загинув у боротьбі з російськими загарбникам

Завтра, 25 червня, Львів попрощається з Героєм Олегом Коліушем, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Політика

21:56 23 червня 2022 р.

Європейська рада щойно прийняла рішення про надання Україні та Молдові статусу кандидата в члени ЄС, - Шарль Мішель

Європейська рада надала Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери ЄС під час саміту у Брюсселі 23 червня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу