Комітет ПАРЄ вважає необхідними вибори у Верховну Раду на окупованих теренах

17:36 25 січня 2017 р.

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї ради Європи, який є ключовим органом в рамках підготовки до розгляду резолюції ПАРЄ щодо Україні, підтримав кілька неочікуваних правок до документа, які змінюють його зміст.

Про це повідомили кореспонденту інтернет-видання «Європейська правда» декілька депутатів, які брали участь у закритому засіданні комітету. Зокрема, асамблея підтримала одну з правок, запропонованих проросійськими депутатами з ліворадикальних партій, про недопредставленість у Верховній раді депутатів від східноукраїнських регіонів.

Натомість один із доповідачів – Аксель Фішер (Німеччина, Європейська народна партія), з голосу запропонував доповнити документ пунктом про необхідність виборів у Верховну раду на територіях, не контрольованих Україною. Моніторинговий комітет підтримав цю пропозицію

Кореспондент «Європейської правди» став свідком емоційної дискусії українських депутатів із Фішером щодо даної поправки, в якій вони просили доповідача відмовитися від неї; він ухилився від прямої відповіді. Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в «Європейській правді», де також запевнили, що вона «слідкуватиме за дискусією з даного питання в пленарному залі ПАРЄ».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу