Комітет ПАРЄ вважає необхідними вибори у Верховну Раду на окупованих теренах

17:36 25 січня 2017 р.

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї ради Європи, який є ключовим органом в рамках підготовки до розгляду резолюції ПАРЄ щодо Україні, підтримав кілька неочікуваних правок до документа, які змінюють його зміст.

Про це повідомили кореспонденту інтернет-видання «Європейська правда» декілька депутатів, які брали участь у закритому засіданні комітету. Зокрема, асамблея підтримала одну з правок, запропонованих проросійськими депутатами з ліворадикальних партій, про недопредставленість у Верховній раді депутатів від східноукраїнських регіонів.

Натомість один із доповідачів – Аксель Фішер (Німеччина, Європейська народна партія), з голосу запропонував доповнити документ пунктом про необхідність виборів у Верховну раду на територіях, не контрольованих Україною. Моніторинговий комітет підтримав цю пропозицію

Кореспондент «Європейської правди» став свідком емоційної дискусії українських депутатів із Фішером щодо даної поправки, в якій вони просили доповідача відмовитися від неї; він ухилився від прямої відповіді. Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в «Європейській правді», де також запевнили, що вона «слідкуватиме за дискусією з даного питання в пленарному залі ПАРЄ».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу