Комісія Сейму вимагає пояснень щодо Польського дому у Львові

12:30 6 липня 2017 р.

Візуалізація Польського дому у Львові

Візуалізація Польського дому у Львові
Фото: dompolskiwelwowie.pl

Сеймова комісія зв’язків із поляками за кордоном вимагає детальної інформації від Сенату, міністерств закордонних і внутрішніх справ та адміністрації, а також організації «Польська спільнота» у справі Польського дому у Львові.

Голова організації «Польська спільнота» («Stowarzyszenie Wspólnota Polska») Даріуш Пйотр Боніславський наголосив на засіданні сеймової комісія зв’язків із поляками за кордоном: «Спочатку будівництво Польського дому у Львові мало коштувати 17 мільйонів злотих (чотири мільйони євро). Нині йдеться вже про 43 мільйонів злотих (10 мільйонів євро). Від початку реалізації цієї інвестиції, тобто від 2013 року, проект постійно змінювали. Відповідальність за це несе, в основному, Консультаційна рада, до складу якої входять, здебільшого, львівські поляки. Остаточної форми проект набув у 2016 році. Однак, будівельні роботи постійно продовжувалися. Ще цього місяця будуть представлені планові документи витрат на різні варіанти оздоблювальних робіт».

Голова сеймової комісії зв’язків з поляками за кордоном Анна Шмідт Родзєвич не вірить, що будівництво буде завершено наступного року, тобто у сторіччя незалежності Польщі. Не заваді цьому стоять темпи робіт та проблеми з їхнім фінансуванням.

Ще однією проблемою є також не тільки все більший бюджет інвестиції, а й зволікання з перерахунком грошей підряднику. Організація «Польська спільнота» запевняє, що завершить процедури, пов’язані з передачею відповідної суми в Україну. Цьогоріч мова йде про понад чотири мільйони злотих (940 тисяч євро).

Відтак, сеймова комісія вимагає пояснень у справі Польського дому у Львові. Про це повідомило сьогодні, 6 липня, «Польське радіо».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу