Комісія Львівської облради затвердила перелік дат застосування прапора ОУН

12:28 29 серпня 2017 р.

У понеділок, 28 серпня, профільна комісія внесла зміни та доповнення до регламенту Львівської обласної ради VII скликання.

Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, в прес-службі Львівської облради, де також конкретизували: «Відповідний проект рішення підтримала постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності. Також члени комісії розглянули та погодили доопрацьований комісією культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ проект рішення «Про застосування революційного прапора ОУН на території Львівської області». Відповідно до цього рішення затверджено перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби  та вшанування пам’яті їх Героїв, коли рекомендується застосування революційного прапора ОУН на території області.
Голова комісії Андрій Ковч пояснив: «На сьогодні червоно-чорний прапор став символом для здобуття незалежності в новітній історії України. Зараз із цим прапором в руках воюють наші бійці на сході держави. Він став не тільки стягом, з яким йшли в бій вояки ОУН-УПА, а й тепер уже  національно-визвольної боротьби на східних кордонах».
Про це поінформували сьогодні, 29 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу