Комендант Майдану запевнив, що ніхто з нього не піде (відео)

14:53 28 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: facebook

Андрій Парубій заявив також, що адмінбудівлі звільнять лише після відставки влади.


Відео: 5 канал

Народний депутат від «Батьківщини» й комендант Майдану Андрій Парубій стверджує у віторок, 28 січня, що протестувальники звільнять зайняті ними в адміністративні будівлі лише після того, як влада піде на поступки протестувальникам. Про це він сказав в коментарі «Українській правді», відповідаючи на питання про те, чи згодні мітингарі звільнити адмінбудівлі, як того вимагає «Партія регіонів».

«Регіоналам пора звільнити адміністративні приміщення – такі, як Банкова (Адміністрація Президента. – Ред.) і Кабінет міністрів. Я думаю, що ми вимагатимемо, щоб «Партія регіонів» звільнила адміністративні приміщення, і будемо вести переговори з цього приводу», – заявив він.

«Тобто. Вони звільняють Банкову – ми звільняємо Жовтневий палац. Я думаю, що такі початкові позиції переговорів, і ми будемо говорити далі, хто і що має звільнити», – зазначив Парубій.

Відповідаючи на питання щодо пропозиції ПР, зокрема Михайла Чечетова, що амністія буде стосуватися тих, хто «піде з майдану», комендант Майдану відповів: «Будемо зворотню вимогу ставити: хто пішов з АП, тоді буде амністований, хто піде з Кабінету міністрів – той буде амністований. Будемо вимогу на вимогу виставляти і будемо вести переговори».

«Бо насправді ніхто з Майдану не піде і ніхто не піде з адміністративних будівель, бо їхні (Партії регіонів – ред.) дії мають бути односторонніми», – підкреслив Парубій.

Повідомляючи про це сьогодні, 28 січня, «Українська правда» нагадує, щовранці у вівторок депутати від «Партії регіонів» заявляли, що готова проголосувати за звільнення заарештованих активістів Майдану за умови, що протестувальники звільнять усі зайняті адмінбудівлі і розблокують вулиці.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини