Командир взводу батальйону «Львів» запевнив: «Зробим усе, щоб мир в Україні нарешті настав» (відео)

19:58 27 червня 2015 р.

  • 1


Фото: скріншот

Наші захисники в зоні бойових дій сподіваються на краще.

Кореспондент сайту новин «24» побував на Луганщині та поспілкувався з бійцями батальйону «Львів», які утримують Станицю Луганську. В ексклюзивному інтерв'ю командир взводу з позивним «Лисий» розповів про ситуацію на передовій. Комвзводу Лисий у складі батальйону «Львів» разом із військовими ЗСУ зачищав Лисичанськ і Сіверськодонецьк Луганської області.

– Розкажіть про ситуацію у Станиці Луганській?

– Ситуація зараз по всій лінії зіткнення дуже гаряча, напружена. Зараз почастішали проникнення на нашу територію ворожих ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи). Вже дуже близько підходять і не одною, а дві-три групи одночасно. Одна відволікає, друга нападає, робить свою роботу. Пару днів назад підійшли, минули всі наші розтяжки, підійшли на відстань 50-100 метрів. Але ми їх ліквідували.

– Хто входить до складу подібних ДРГ?

– Це не прості люди, в нас є спеціальні люди, які ставлять розтяжки, мінують територію, це професіонали. Ці розтяжки звичайна людина, яка пройшла місяць-два навчання, обійти не зможе. Це можуть тільки спеціально підготовлені люди, кадрові військові, які спеціалізуються на тому, які пройшли вже не одну війну. З тієї сторони воюють не ополченці, як кажуть, а військовослужбовці іншої держави.

– Ви бачили російських військових на ворожій стороні?

– Я на свої очі бачив війська інших держав, прапора, військову техніку Російської Федерації. Стверджувати, що вони дійсно присутні я не можу, але я їх бачив. Чи це російські регулярні війська, чи ні, мають давати оцінку спеціальні служби, це не в моїй компетенції.

– Які ваші прогнози на найбліжчі дні?

– Бойові дії загострюються завжди, коли приходить гумконвой з Росіїї. День-два і починаються дуже сильні обстріли з різних видів зброї, від стрілецької до більш ніж 120-мм озброєння. Якщо зменшуються обстріли, день-два не стріляють, значить вже має прийти гумконвой, це вже всі знають. Приходить – починають знову стріляти.

– Яка у вас ситуація із забезпеченням?

– Дякуєм волонтерам, що помогають нам чим можуть. На жаль зараз склалась ситуація, що люди вже мало чим допомагають. Люди зневірились і не мають вже чим допомагати. Але з голоду не помираєм. В Станиці дуже велика відстань від мирної території – приблизно 150 км. До нас волонтери туди не заїжджають, ми стараємось до них виїхати. Ми не зловживаєм добротою, берем тільки найнеобхідніше – продукти харчування, засоби гігієни.

– Чи допомагають вам місцеві?

– Місцевим ми допомагаємо, бо вони не мають роботи, не мають за що харчуватись, виживають тільки за рахунок сільського господарства. Коли ми маєм трохи більше продуктів – віддаєм місцевим, дітям, роздаєм консерви, одяг, все, що можем.

– На вашу думку, як скоро закінчиться ця війна?

– Мені не подобається, що не має ніяких рішучих дій, щоб все стало на свої місця. Як воно буде не можу сказати. Сподіваємось на краще, що скоро відіб'єм свій кордон і Україна знову стане суверенна і незалежна. Ми зробим все для того, щоб мир в Україні нарешті настав.

Про це повідомили сьогодні, 27 червня, на «Телеканалі новин «24».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Нда

22:19 21 жовтня 2016 р.

Відповісти

Яке ж воно чмо. Яка дрг блін. Нікого ми не знищували. Тріпло..

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу