Командувач військами НАТО в Європі не очікує введення російських військ в Україну

21:19 5 травня 2014 р.


Фото: kvedomosti.com

Філіп Брідлав заявив у понеділок: «Путін здатний анексувати частини України просто шляхом заохочення безладів серед проросійських сил всередині країни».

Як передає сьогодні, 5 травня, офіційний сайт Атлантичної Ради США, командувач військами НАТО у Європі Філіп Брідлав заявив у понеділок, що «президента РФ Путіна влаштовує ситуація на Сході Україні й він не потребує введення військ в Україну, оскільки здатний анексувати частини України просто шляхом заохочення безладів серед проросійських сил всередині країни». За словами Брідлава, ще півтора-два тижні тому він би поставив військове вторгнення у якості найбільш ймовірного результату подій в Україні, натомість зараз його думка з приводу цього така: «Тепер я все ще не знімаю таку можливість з порядку денного – (Путін) все ще може використовувати її, його сили найближчим часом готові зробити це, але він може бути в змозі виконати свої завдання завдяки простим безладам, що його війська зараз роблять у східній Україні».

У той час як Росія це заперечує, Брідлав переконаний що заворушеннями в Україні, за його словами, «абсолютно точно керують уповноважені з Росії». Відтак командувач військами НАТО у Європі резюмує: «Якщо Путін продовжить добиватися успіху в розпалюванні заворушень і «розпалюванні недовіри до уряду Києва, то він не буде перетинати кордон регулярними військами».

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу