Командувач військами НАТО в Європі не очікує введення російських військ в Україну

21:19 5 травня 2014 р.


Фото: kvedomosti.com

Філіп Брідлав заявив у понеділок: «Путін здатний анексувати частини України просто шляхом заохочення безладів серед проросійських сил всередині країни».

Як передає сьогодні, 5 травня, офіційний сайт Атлантичної Ради США, командувач військами НАТО у Європі Філіп Брідлав заявив у понеділок, що «президента РФ Путіна влаштовує ситуація на Сході Україні й він не потребує введення військ в Україну, оскільки здатний анексувати частини України просто шляхом заохочення безладів серед проросійських сил всередині країни». За словами Брідлава, ще півтора-два тижні тому він би поставив військове вторгнення у якості найбільш ймовірного результату подій в Україні, натомість зараз його думка з приводу цього така: «Тепер я все ще не знімаю таку можливість з порядку денного – (Путін) все ще може використовувати її, його сили найближчим часом готові зробити це, але він може бути в змозі виконати свої завдання завдяки простим безладам, що його війська зараз роблять у східній Україні».

У той час як Росія це заперечує, Брідлав переконаний що заворушеннями в Україні, за його словами, «абсолютно точно керують уповноважені з Росії». Відтак командувач військами НАТО у Європі резюмує: «Якщо Путін продовжить добиватися успіху в розпалюванні заворушень і «розпалюванні недовіри до уряду Києва, то він не буде перетинати кордон регулярними військами».

dailylviv.com

До теми

16:45 3 грудня 2020 р.

Садовий написав заяву до Львівської МТВК з вимогою скликати першу сесію ЛМР. Помилки з комами і відмінками - від хвилювання

Новообраний міський голова Львова Андрій Садовий написав заяву голові Львівської міської територіальної виборчої комісії Ігору Сліпецькому, в якій вимагає, аби ТВК призначила дату проведення першого пленарного засідання першої сесії міськради. У найкоротший термін.

Рубрика: Політика

14:54 3 грудня 2020 р.

УГП покарала керівників обласного осередку за підписання у Львівській облраді меморандуму Європейської солідарності

В Українській Галицькій партії постановили призупинити членство голови депутатської фракції УГП у Львівській обласній раді Тараса Чолія та заступника голови фракції Івана Щурка до з'ясування всіх обставин підписання меморандуму в ЛОР 1 грудня 2020 року.

Рубрика: Політика

14:46 3 грудня 2020 р.

-13°C за вікном: розпочала роботу найбільша громада Самбірського району

Незважаючи на -13°C за вікном, сьогодні, 3 грудня, у приміщенні Народного дому селища Бориня розпочала роботу перша сесія новоствореної Боринської селищної об'єднаної громади Самбірського району.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу