Командувач російського флоту вже оголосив своїм підлеглим про початок війни з Україною?

18:40 28 лютого 2014 р.


Фото: news.sevas.ua

Таку інформацію озвучив у п'ятницю нардеп від «Батьківщини» Мустафа Джемілєв.

За його словами, командувач Чорноморським флотом Російської Федерації Олександр Вітко зібрав сьогодні, 27 лютого, всіх своїх генералів і сказав: «Ми починаємо війну з Україною». нардеп від «Батьківщини» та екс-глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив також, що зараз Україна Росії нічим протистояти не може, і українці стоять на порозі дуже драматичних подій.

Нардеп зазначив також: «Єдиний вихід тут, я думаю, щоб у нас були сили ввести надзвичайний стан, ввести наші війська і взяти під контроль всі державні установи».

Мустафа Джемілєв сказав також, що він попросив про це виконувача обов’язків президента України, наділеного повноваженнями головнокомандувача Збройних сил, Олександра Турчинова. Нардеп повідомив із цього приводу: «Я зараз з Турчиновим говорив про те, що які у нас є військові частини, сили, все треба кинути в Крим. В інших частинах нам ніякої загрози поки немає, ввести НС і кинути під контроль. Але знову-таки є побоювання, що ми спровокуємо, що може у нас сил не вистачить».

На думку Мустафи Джемілєва, Росія не піде на повномасштабну війну, але «країна має захищати свою гідність, елементарні права своїх громадян». При цьому він зазначив: «Мені постійно телефонують і кажуть: якщо Україна не може щось зробити, дайте нам хоча б зброю».

Однак екс-глава Меджлісу кримськотатарського народу повідомив, що, як він вважає, кримським татарам немає сенсу стояти з автоматами і пістолетами проти «озброєної до зубів армії Росії» і це значить «пускати народ на смерть». Про це  інформує в п’ятницю кореспондент «Незалежного Бюро Новин»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу