Команда, яка розбудовувала Львівський обласний осередок УГП, офіційно припиняє своє існування, - заява

12:55 4 лютого 2021 р.

Команда, яка впродовж останніх років розбудовувала Львівський обласний осередок Української галицької партії, офіційно припиняє своє існування.

Таку заяву зробив сьогодні на пресконференції у Львівському пресклубі голова фракції УГП у Львівській обласній раді Тарас Чолій, пише DailyLviv.

Відтак, за його словами, нечинними є надалі будь-яка діяльність її осередків в районах і у Львові. З політичної сили масово виходять волонтери, ветерани війни, громадські діячі. Багато відомих членів партії, які були в партії від початку, заявляють про свою незгоду з нинішнім курсом керівництва. Зокрема і найліпша, за версією ОПОРИ, депутатка Львівської міської ради 7 скликання Юлія Гвоздович.
 
Як повідомили учасники пресконференції, турбулентність в УГП почалася відразу після виборів, у листопаді-грудні 2020 року. Депутатів фракції Галицької партії в облраді виключили з партії після того, як фракція УГП підписала меморандум з демократичними силами в обласній раді, а не лишилася в опозиції - разом з командою Садового, яку офіційна верхівка УГП негласно підтримувала на виборах. Голову обласного осередку Тараса Чолія відсторонили від обов’язків, а також - виключили всіх членів ради області та керівників осередків, які підтримали обласне керівництво. Далі - ще цікавіше.

"31 січня 2021 року у Львові в закритому режимі відбулася конференція так званої «Львівської обласної організації «Української Галицької Партії». Захід був за зачиненими дверима, з найманими охоронцями, більшість делегатів - з одного Пустомитівського осередку, нагнані в партію за останні два місяці. Натомість, велика частина команд та осередків, які діють в області по 4-5 років, до участі не запросили або просто не пустили на конференцію. Так переобрали нове керівництво нової, по суті, політичної сили. А 1 лютого оголосили про проголосований на конференції абсолютно “лівими” людьми намір відкликання власних депутатів Львівської обласної ради у грудні 2021 року. Також заявляють про відкликання в кінці року депутатів місцевих рад області, які не згодні з діями нового "керівництва",- йдеться в прес-релізі, який поширили на пресконференції.

У пресрелізі зазначено, що "усі ці нові люди і події свідчать про рейдерське захоплення Української Галицької партії. Відтак політична сила на Львівщині, фактично, припинила існувати. Тому ми, її творці і справжні засновники осередків в області, попереджаємо всіх виборців - це вже не та партія. Не хочемо мати нічого спільного і попереджаємо про можливі сепаратистські рухи УГП. На жаль, боротьба олігархату, який стоїть за різними політичними силами, перемогла. І Галицька партія стала її жертвою".

"Справжня команда, яка творила УГП, впродовж останніх 5 років, виходить з партії і зберігає єдність",- заявили учасники пресконференції.

Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу