Автоколона з бронежилетами й шоломами зі Львова – вже в зоні антитерористичної операції

11:19 28 червня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Як повідомив заступник керівника «Народної Самооборони Львівщини» Сергій Дзядик, наші військовики також особливо вдячні краянам за 10 тонн питної води.

Західна інформаційна корпорація розповіла сьогодні, 28 червня, в повідомленні «Колона з бронежилетами і шоломами, зібраними у Львові, прибула в зону АТО»:

«Сьогодні, 28 червня,у зону Антитерористичної операції прибула колона вантажних автомобілів з Львівщини. Машини завантажені необхідною для українських військових, які воюють з терористами, амуніцією та продовольством.

Колона вирушила зі Львова у ніч на 27 червня. Сьогодні вранці на Харківщині весь вантаж доброчинної допомоги воїнам українського війська, зібраної на Львівщині, перевантажили на військову техніку і перевозять безпосередньо до зони АТО.

Гуманітарну допомогу супроводжують активісти громадських організації.

Як розповів ZIKу заступник керівника «Народної Самооборони Львівщини» Сергій Дзядик, зі Львова на Донбас поїхали машини з бронежилетами та шоломами. Наші військовики також особливо вдячні краянам за 10 тон питної води, яка, як виявляється, у зоні бойових дій є справжнім дефіцитом».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу