Автоколона з бронежилетами й шоломами зі Львова – вже в зоні антитерористичної операції

11:19 28 червня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Як повідомив заступник керівника «Народної Самооборони Львівщини» Сергій Дзядик, наші військовики також особливо вдячні краянам за 10 тонн питної води.

Західна інформаційна корпорація розповіла сьогодні, 28 червня, в повідомленні «Колона з бронежилетами і шоломами, зібраними у Львові, прибула в зону АТО»:

«Сьогодні, 28 червня,у зону Антитерористичної операції прибула колона вантажних автомобілів з Львівщини. Машини завантажені необхідною для українських військових, які воюють з терористами, амуніцією та продовольством.

Колона вирушила зі Львова у ніч на 27 червня. Сьогодні вранці на Харківщині весь вантаж доброчинної допомоги воїнам українського війська, зібраної на Львівщині, перевантажили на військову техніку і перевозять безпосередньо до зони АТО.

Гуманітарну допомогу супроводжують активісти громадських організації.

Як розповів ZIKу заступник керівника «Народної Самооборони Львівщини» Сергій Дзядик, зі Львова на Донбас поїхали машини з бронежилетами та шоломами. Наші військовики також особливо вдячні краянам за 10 тон питної води, яка, як виявляється, у зоні бойових дій є справжнім дефіцитом».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу