Інформацію про колону російських військ у Запорізькій області спростовано (оновлено)

19:07 1 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Її навели в суботу джерела інтернет-видання «Тиждень.ua», але вона не підтвердилася.

«Espreso.tv» повідомляє сьогодні, 1 березня: «У Запорізькій області не помічено російської військової колони. Інформацію видання «Тиждень.ua» про колону російських військових, що рухається територією Запорізької області, спростовують очевидці».

Але водночас «Еспресо TV» інформує в повідомленні «В Запорізькій області вже чекають на російські літаки? На автомобільній трасі у Запорізькій області, неподалік від Мелітополя помічені пристрої, схожі на мобільні радарні установк»: 

«На трасі неподалік Мелітополя невідомі розгорнули радарні установки, інформує джерело Еспресо TV. Це зроблено у безпосередній близкості до військового аеродрому у Мелітополі. Він є найбільшим аеропортом у Східній Україні, здатним приймати військові літаки».

Як інформував «Щоденний Львів», верхня палата російського парламенту підтримала сьогодні звернення президента Росії Владіміра Путіна про використання Збройних сил Росії на території України.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу