Коломойський пропонує звести його коштом сталеву стіну на кордоні з Росією (відео)

11:27 13 червня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Дніпропетровська ОДА вже передала її інженерний проект і техніко-економічне обґрунтування на затвердження до Адміністрації Президента.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 13 червня, в повідомленні «Коломойський запропонував Порошенко за свій рахунок звести загородження на кордоні з Росією»:

«Голова Дніпропетровської обласної держадміністрації (ОДА) Ігор Коломойський запропонував президенту Петру Порошенку побудувати укріплювальну загорожу на кордоні з Росією по території Донецької, Луганської та Харківської областей. Інженерний проект та техніко-економічне обґрунтування Дніпропетровська ОДА передала на затвердження до адміністрації президента, передає «Цензор.НЕТ».

За словами голови ОДА, «мирну Фінляндію від Сталіна врятувала «лінія Маннергейма». Таку лінію повинна побудувати і Україна, щоб захистити себе від Путіна. Стіна на кордоні Ізраїлю дозволяє ефективно відбивати атаки терористів».

Проект укріплювальної загорожі передбачає установку протягом 5-6 місяців суцільного металевого паркану з високоміцної сталі з колючим дротом. Підходи до загорожі повинні перегороджуватись ровами і колючим дротом як з російської, так і з української сторін, щоб виключити доступ до загорожі мирних жителів і тварин.

Ширина і глибина ровів повинні забезпечити їх недоступність для автотранспорту і бронетехніки. Закритий для проникнення випадкових людей простір між ровами і загорожею має бути оснащений сигнальними та протипіхотними мінами.

По металевому паркану може бути пропущений електричний струм. Загорожа буде прикриватися мотоманевровими групами українських військ, прикордонниками і Нацгвардією.

При наявності таких капітальних споруд збройні сили зможуть відсікти терористів від російських баз і зупинити приплив найманців, зброї та боєприпасів через українсько-російський кордон. Вартість установки укріплювальної загорожі вздовж 1920 км державного кордону складе близько 50 млн євро. 

Загальна вартість інженерних робіт по створенню такого загородження складе 100 млн євро. Передбачається, що всі роботи будуть здійснювати українські підприємства.

Значну частину інженерних робіт по будівництву укріплення готовий профінансувати благодійний фонд «Дніпро-1» при фінансовій підтримці держави та згоді президента. У фонді висловили готовність виконати весь обсяг робіт з будівництва укріплювальної загорожі вздовж державного кордону на території трьох областей. У фонді зазначили, що для цього необхідно затвердження верховного головнокомандувача».


Відео: «Подробности»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу