КМІС робить екзит-поли у всіх великих містах, «Фама» – лише у Львові

13:52 15 листопада 2015 р.

У Львові сьогодні проводиять два екзит-поли. Один робить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), другий – соціологічна агенція «Фама». Обидва результати опитування будуть оприлюднені о 20.00. Тільки один – на каналі «1+1», а другий – на 24 каналі.

Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори-2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається у Львівському прес-клубі, повідомила соціолог Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, Київський міжнародний інститут соціології проводить опитування у всіх великих містах України, де сьогодні відбуваються вибори. А ось «Фама» - тільки у Львові. Проте вона передбачає, що результати повинні бути однаковими.

- Я думаю, що особливого інтересу до Львова у каналу «1+1» не повинно би бути. Це – замовлення в рамках України. Такі екзит-поли проводяться і в інших містах. Тому цей екзитпол буде абсолютно прозорим і чесним. А другий також повинен бути чесним, тому що якщо дані екзитполів не зійдуться, то це викличе сумніви виборців, - каже соціолог.

Вона нагадала, що під час першого туру також проводилося два екзитполи і їхні дані збіглися.

А ось результати опитування більше цікаві замовникам, ніж виборцям.

- Що стосується населення, то це – як є фанати футболу і не фанати. Тобто  нефанати все одно послухають, чия збірна виграла. Таке саме відбувається з виборцем, - каже Наталія Зайцева-Чіпак.

А ось тим, хто оплачує екзи-тполи, результати дають можливість для аналізу.
- Вони мають можливість подивитися наперед, оцінити свої результати. подивитися як спрацювала команда. І це – інформація для роздумів, особливо у тих містах, де очікуються не конче чесні та прозорі вибори, - каже вона.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу