Кіровоград перейменовано на Кропивницький (+відео)

14:20 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: visti.pl.ua

Верховна Рада також змінила назви декількох населених пунктів Миколаївської, Одеської, Харківської, Закарпатської, Чернігівської, Донецької та Луганської областей.

Верховна Рада перейменувала у рамках закону про декомунізацію місто Кіровоград на Кропивницький (Марко Кропивницький (1840-1910) – український письменник, драматург і актор родом з Кіровоградської області, один з основоположників українського театру). «За» на засіданні парламенту в четвер проголосували 230 депутатів.

Водночас залишилось відкритим питання перейменування району. Спікер Андрій Парубій пообіцяв процедурно владнати це питання пізніше.

Жителі Кіровограда виступали проти перейменування міста. Натомість влада Кіровограда констатувала, що не може визначитися з новою назвою міста і попросила зробити це Верховну Раду. 

Верховна Рада також перейменувала у рамках закону про декомунізацію селище Комсомольське в Миколаївському районі Миколаївської області – на Благодарівка; селище Красне Знам’я в Снігурівському районі Миколаївської області – на Любомирівка; селище Комінтернівське в Комінтернівському районі Одеської області – на Доброслав; Комінтернівський район Одеської області – на Лиманський; село Жовтневе в Близнюківському районі Харківської області – на Верхове; селище Красний Пахар Вуглегірської міської ради в Бахмутському районі Донецької області – на Ступакове; село Комінтернове у Волноваському район і – на Пікузи; село Красна Зоря Малоіванівської сільської ради в Перевальському районі луганської області – на Чорногорівка. Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на сайті інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу