Кількість членів у ДВК на Львівщині збільшено до 15-16 (відео)

13:38 25 травня 2014 р.


Фото: unian.ua

Для зручності виборців кількість людей у ДВК на Львівщині було збільшено до 15-16 людей, тож великих черг ніде не спостерігається.

Про це сказав під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, голова окружної виборчої комісії №117 Микола Щур.

Порівняно з тими регіонами, де паралельно із виборами Президента України відбуваються ще й вибори мерів міст, Львову та області значно простіше. Вибори почалися спокійно, без  ексцесів, наголосив голова комісії.

Подекуди, правда, виникають проблеми. Зокрема, виявляють бажання проголосувати іноземці або ж представники з інших областей України. Наприклад, жителі м. Краматорськ (Донецька область), які зараз перебувають на Львівщині. Однак, зробили їм це непросто – через відсутність їх прізвищ у додаткових списках. Населення області йде на вибори надзвичайно активно, повідомив львівський спікер під час відеомосту.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу