Херсонщину охороняє 25 блок-постів, Львівщину – 11

16:05 6 лютого 2015 р.

Після передислокації з Криму підконтрольні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України уже виконували завдання в режимі підвищеної готовності.

Про це під час під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Херсоном на тему: «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині?» повідомив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України, полковник Андрій Базан.

- Ми збільшили щільність охорони кордону як по особовому складу, так і по техніці, - каже він.
За його словами, у Херсонській області є кілька випадків затримання зброї на Чонгарському напрямку. Крім того, в Херсоні активно виловлюють сепаратистів та осіб, які екстремістки налаштовані й можуть підбурювати місцеве населення.

- Толерантності, порядності  та гуманізму з боку окупантів ми вже не чекаємо, - зауважив Андрій Базан.

Тому, за його словами, додатково укомплектовано підрозділи для боротьби з бронетехнікою та які мають на озброєнні зенітки.

Також Андрій Базан повідомив, що на Херсонщині є п’ять контрольно-пропускних пунктів з Кримом: три автомобільних та два залізничних. За його словами, тепер херсонську частину кордону охороняють не тільки силами підрозділів, що дислокуються в області, але й військами з інших регіонів України та місцевими громадськими організаціїями.

За інфографікою Львівського прес-клубу, зараз у Херсонській області функціонують 25 стаціонарних блок-постів. Найбільші з них – на в’їздах в місто Херсон з трьох напрямків (миколаївського, бериславського та цюрупинського), коло мостів, об’єктів водопостачання, енергопостачання, залізничних переїздів та на східному і південному кордонах області.

На Львівщині стоять 11 блок-постів на під’їзді до Львова та меж області. А саме місто патрулює 900 правоохоронців (раніше їх було всього 400), - інформує Львівський прес-клуб в інфографіці, підготовленій за інформацією ГУ УМВСУ у Львівській області. 


Відео:

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу