Хакери попередили львів’ян про провокацію росіян

11:30 21 серпня 2016 р.


Фото: informnapalm.org

Головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко повідомив: «Агенти Кремля мають намір зняти квартиру в центрі міста, в районі великого скупчення людей, і включити через гучномовець заздалегідь підготовлені аудіозаписи з російською пропагандою».

Головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко розповів:

«Група «КіберХунта» отримала доступ до особистого листування бойовика терористичної організації «ЛНР» з позивним «Грім», який координує інформаційні операції спецслужб Російської Федерації на території Львівщини.  З отриманих матеріалів стало відомо, що РФ планує здійснити провокацію у Львові під час святкування 25-ї річниці проголошення Незалежності України. Інформацію передано Службі безпеки України.

З листування відомо, що агенти Кремля мають намір зняти квартиру в центрі міста, в районі великого скупчення людей, і включити через гучномовець заздалегідь підготовлені аудіозаписи з російською пропагандою. На місці запланованої події вже будуть знаходиться особи, які планують проводити відеозапис провокації для російських ЗМІ з метою висвітлення інциденту «як прояву бажання створити «Львівську народну республіку», що діє в загальній канві з проросійськими анклавами терористичних організацій «ЛНР»/»ДНР».

Львів’яни, будьте пильні, адекватно оцінюйте осіб, охочих зняти житло на добу у центрі міста на День Незалежності».

Зокрема Роман Бурко написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу