Керування Львівщиною взяв на себе виконком обласної Народної Ради

11:42 19 лютого 2014 р.


Фото: zn.ua

Про це заявлено у відозві, опублікованій на сайті облради сьогодні, 19 лютого .

«ВІДОЗВА виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної Ради до жителів Львівщини

БРАТИ І СЕСТРИ УКРАЇНЦІ!

Режим розпочав відкриті бойові дії проти народу. На розправу з активістами Майдану кинуті силові підрозділи та озброєні «тітушки». Кількість убитих у Києві йде на десятки, поранених – на сотні.

У цей визначальний час ми повинні бути зорганізованими, відповідальними та єдиними, бо лише так захистимо свої родини, свою країну, свій народ.

Виконуючи волю громади Львівщини, виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада бере на себе всю повноту відповідальності за долю краю та громадян.

До складу виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної Ради на чолі з головою Ради, керівником Штабу Національного Спротиву Львівщини Петром Колодієм, увійшли представники депутатського корпусу, Самооборони Майдану, інших об'єднань активістів, громадські діячі, відомі вчені.

Головним завданням виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної Ради є підтримання життєзабезпечення та правопорядку на території області, сприяння у відправці активістів до Києва, забезпечення Київського Майдану всім необхідним.

Легітимними органами влади на Львівщині залишаються всенародно обрані місцеві ради та створені ними виконавчі комітети.

Більшість районних відділів міліції на Львівщині вже оголосили про перехід на бік українського народу та підпорядкування виконавчому комітету Львівської обласної ради - Народній Раді.

Виконавчий комітет Львівської обласної ради – Народна Рада підпорядковує собі всі органи виконавчої влади, що знаходяться на території області та звертається до всіх державних службовців і громадян із закликом виконувати рішення та розпорядження, підписані головою Народної Ради Петром Колодієм.

Виконавчий комітет Львівської обласної ради – Народна Рада розміщується в адмінбудинку Львівської обласної ради за адресою: вул. В. Винниченка, 18, м. Львів; телефон гарячої лінії: 0 800 501 727.

СЛАВА УКРАЇНІ!».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу