Керівництво України закликає російських диверсантів скласти зброю і повертатися додому, – РНБО (відео)

21:12 16 червня 2014 р.


Фото: AP

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив у понеділок за результатами засідання РНБО: «Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію».

Агенція «Інтерфакс-Україна» цитує сьогодні, 16  червня, в повідомленні «Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію, – секретар РНБО»:

«Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію, заявляє секретар РНБО Андрій Парубій.

«Ми наголошуємо як держава, що наша мета – не війна, наша мета – мир. Ми виступаємо за те, щоб бойовики, російські диверсанти самостійно склали зброю, щоб вони змогли залишити територію України, й на тих територіях, де сьогодні відбувається дестабілізація і сутички, ми змогли якнайшвидше підтримати наших громадян для реабілітації після того страшного потрясіння, яке принесли в нашу державу бойовики, котрі прийшли ззовні, й екстремістські групи, які діють на території України», – сказав А.Парубій на брифінгу після засідання РНБО України увечері в Києві в понеділок.

Він наголосив, що мирний план має бути втілений як можливість для членів незаконних озброєних формувань скласти зброю. «Очевидно, на певному етапі проведення нашої операції буде запропоновано такий варіант... і буде надано чітко визначений термін на виконання цього плану», – наголосив А.Парубій.

На уточнювальне запитання, про які терміни йдеться, секретар РНБО зазначив, що «йдеться про період від п’яти до семи днів». «Це період нетривалий», – резюмував А.Парубій і додав, що про конкретні терміни повідомить президент України Петро Порошенко. За словами секретаря РНБО, ця ініціатива влади України є гуманітарною місією, яка дасть змогу уникнути жертв серед мирного населення».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу