Керівництво України закликає російських диверсантів скласти зброю і повертатися додому, – РНБО (відео)

21:12 16 червня 2014 р.


Фото: AP

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив у понеділок за результатами засідання РНБО: «Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію».

Агенція «Інтерфакс-Україна» цитує сьогодні, 16  червня, в повідомленні «Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію, – секретар РНБО»:

«Україна готова дати можливість російським диверсантам скласти зброю і залишити територію, заявляє секретар РНБО Андрій Парубій.

«Ми наголошуємо як держава, що наша мета – не війна, наша мета – мир. Ми виступаємо за те, щоб бойовики, російські диверсанти самостійно склали зброю, щоб вони змогли залишити територію України, й на тих територіях, де сьогодні відбувається дестабілізація і сутички, ми змогли якнайшвидше підтримати наших громадян для реабілітації після того страшного потрясіння, яке принесли в нашу державу бойовики, котрі прийшли ззовні, й екстремістські групи, які діють на території України», – сказав А.Парубій на брифінгу після засідання РНБО України увечері в Києві в понеділок.

Він наголосив, що мирний план має бути втілений як можливість для членів незаконних озброєних формувань скласти зброю. «Очевидно, на певному етапі проведення нашої операції буде запропоновано такий варіант... і буде надано чітко визначений термін на виконання цього плану», – наголосив А.Парубій.

На уточнювальне запитання, про які терміни йдеться, секретар РНБО зазначив, що «йдеться про період від п’яти до семи днів». «Це період нетривалий», – резюмував А.Парубій і додав, що про конкретні терміни повідомить президент України Петро Порошенко. За словами секретаря РНБО, ця ініціатива влади України є гуманітарною місією, яка дасть змогу уникнути жертв серед мирного населення».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу